Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK3412384, 152273
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266, 3447729
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Andrine Harriet FremstadLarvik OK3646528, 186862
Aurora GjølsjøOK Moss180937, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Sofie HallemVerdal OK3795804, 203553
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Lisa JenssenHalden SK184540
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Eli KolstadMo OK186199, 3871845
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ragne MunkebyFrol IL226175, 3299195
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Dina ReitanFreidig206043, 3884194
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SkjærsteinTyrving IL502453, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 503111
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3621224, 186309
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Linn Mei WaalerMåren OK3611019, 212721
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

D 19-20 E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK3732294, 203267
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne EikenKongsberg OL3599107, 209814
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340, 3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Oda Q FossumFreidig3809969, 504332
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308, 195885
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL3877396, 229646
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Malin SandstadFreidig3793395, 504681
Oda J SikkelandTyrving IL3577988, 501590
Line SølbergOL Trollelg502953, 3799640
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL3879020, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

H 17-18 E (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427, 203229
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Sølve DrageKongsberg OL502238, 3782216
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 503507
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Håkon LundKongsberg OL500550
Oscar LyngenFreidig3584232, 222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385, 502876
Sverre NarumVang OL206442, 3796547
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3623097
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Håvard RokkanMo OK186141, 3622206
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Martin Andresen SkotteFossum IF221013, 3564838
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Fredrik SveenVang OL188458, 3711017
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3879764, 181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114839
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848, 226304
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926, 3123528
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering3808920, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108, 3501350
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3695624
Jonas UnsgårdIL Leik3386828, 206201
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850

Annonser

IOF Eventor