Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21-E (120)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3222205
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3865136
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594, 197997
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256, 3885076
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503, 3623501
Mathias DrageKongsberg OL3123650, 500240
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948, 181662
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 3598083
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Gunnar A FiskumTyrving IL502467, 3619483
Gustav FiskumNTNUI3618295, 155776
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Markus GladEmblem IL3365616, 220766
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Sigur HeggedalNydalens SK202187, 3624640
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 229996
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Espen JakobsenTyrving IL504561
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857, 221404
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Sverre Huber KaasNydalens SK3810462, 226172
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK3621919, 237785
Harald KalagerNTNUI500532, 3885670
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109, 3620762
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Jan KocbachFana IL194000, 3607561
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK500297, 3885035
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318, 181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI3597069, 231459
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3689411, 211401
Bjørn Tore MathisenTyrving IL216664
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Simen Eid NielsenNTNUI238260, 3781994
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø206777
Mats NordbrødenHalden SK3780855, 184943
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechTyrving IL500257, 3614930
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Lars OwrenNTNUI160424
Andreas G. PoldenGneist, IL3590171, 204632
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Damien RenardKongsberg OL201971
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL3865912, 188465
Thomas RuudSarpsborg OL173305
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299, 3618089
Sindre RønningNydalens SK221215, 3598612
Halvor SaunesNydalens SK195811, 3608031
Christian SchiveOK Moss207789
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Martin SchälliBækkelagets SK191456, 3780459
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Kristian Skjerve BredesenFrol IL3688447, 204300
Lars Sandstad SkjesetFrol IL3621596, 187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Gaute SteiwerLillomarka OL3885191, 500298
Ralph StreetNydalens SK502673
Leif StørmerFossum IF203638, 3597309
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Anders TiltnesTyrving IL159512
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Christian VogelsangNydalens SK82224, 3728599
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Sigve VågsnesOppsal Orientering3617578, 180877
Øyvind WatterdalHadeland OL71481, 3011889
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061
Marius WikstrømRingsaker OK3609278, 184673
Marius ØieLøten o-lag3599271, 501531
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor