Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 21-E (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Mari Jevne ArnesenTyrving IL500398
Silje ArntzenNTNUI3583846, 502700
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339, 3316429
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3594785
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL3700911, 173069
Ingvild BrekkeNTNUI3567088, 170780
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047, 3885365
Mari FastingByåsen IL500296, 3777844
Kristine FjeldboTyrving IL168868, 3621000
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037, 3019510
Maria Dahl FosbyNTNUI500885, 3687183
Aurora FossøyNTNUI3445681, 62220
Synne FossøyNTNUI3597705, 98004
Runa FremstadLarvik OK3598265, 216870
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 501217
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Linn HokholtTyrving IL3597572, 214837
Marion Huber KaasNydalens SK3809480, 226171
Iliana IlievaHalden SK173098, 3693850
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering170613, 3020096
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3598042
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786, 3621430
Siri KollerudLillomarka OL3598661, 198836
Karen Oline KolstadNTNUI3598497, 212749
Agnes LeoHalden SK504590
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI3188216, 199489
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Marte NarumNydalens SK3577046, 200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209, 500293
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Hollie OrrHalden SK90516
Nicole RagvinNydalens SK3602489, 500556
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889, 181664
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 211476
Marit SchmidOL Trollelg236427
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222, 3224292
Nina SmestadLøten o-lag501471
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Julie StørmerFossum IF3154374, 211996
Line SundsvikFrol IL144211, 3106572
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 500912
Ida TiltnesTyrving IL3868874, 159511
Ingvild TorgersenNTNUI204860, 3681129
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anna UlvensøenNTNUI3045911, 182140
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Guro VassendPorsgrunn OL220954
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor