Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 311 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-18 E502140, 3567633
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-18 E3801305, 500222
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-20 E3816220, 500002
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 19-20 E201382, 3816758
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 19-20 E3785482, 500003
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-18 E3734308, 207564
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 19-20 E500286, 3638103
Lotte MarkussenAsker SkiklubbD 17-18 E3846045, 226296
Erling SommerfeldtAsker SkiklubbH 21- E504114, 3732500
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-18 E500265, 3847712
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-18 E181256, 3879764
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 19-20 E500313, 3885043
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-18 E3478054, 500300
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 19-20 E3502523, 500266

Bodø og Omegn IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18 E170486, 3293727
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18 E3614757, 217140
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 19-20 E207012, 3781606

Byåsen IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen ILD 19-20 E3801479, 199727
Ragnhild EideByåsen ILD 17-18 E3800026, 199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 19-20 E3785607, 160340
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-18 E3782240, 208919
Brage JørumByåsen ILH 19-20 E181456
Øyvind WiggenByåsen ILH 21- E500061, 3560604

Bækkelagets SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21- E208706, 3885290
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21- E217084, 3227139
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21- E3781937, 501217
Magne JutulstadBækkelagets SKH 21- E3227857, 221404
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 19-20 E501834, 3623527
Daniel MarstonBækkelagets SKH 21- E95863
Mathias NipenBækkelagets SKH 21- E186079
Thomas NipenBækkelagets SKH 21- E197815
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKH 21- E500305, 3777877

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Steinar RagvinBø OLH 21- E227683

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OLD 21- E3597481, 208169
Ane DyrkornEiker OLD 17-18 E3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OLD 17-18 E181872, 3681244

Emblem IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LundanesEmblem ILD 19-20 E154845, 3594934
Ivar LundanesEmblem ILH 21- E200904, 3596327
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20 E227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20 E3598679, 188845

Fossum IF (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21- E3884384, 500294
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18 E3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18 E197879, 3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-18 E197990, 3624384
Peter Andreas GisholtFossum IFH 17-18 E198904, 3869567
Martin Borge HeirFossum IFH 19-20 E174826, 3393634
Erling HjermstadFossum IFH 17-18 E3779964, 190677
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21- E502915, 3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-18 E3849346, 221133
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-18 E3725991, 221407
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-18 E199496, 3401817
Pernille KatlaFossum IFD 17-18 E191341, 3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-18 E3471083, 500630
Einar MelsomFossum IFH 17-18 E183652, 3499365
Emil StørmerFossum IFH 17-18 E3781820, 214741
Oskar StørmerFossum IFH 21- E209002, 3599305

Fredrikstad SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18 E3640158, 500116
Emma JohanssonFredrikstad SKD 21- E3598042, 198042
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD 17-18 E504149
Håvard LucasenFredrikstad SKH 21- E3598471, 160833
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 19-20 E501366, 3693843
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-18 E224532, 3621448
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 17-18 E190325, 190325
Marie OlaussenFredrikstad SKD 19-20 E196727, 3598117
Kamilla SteiwerFredrikstad SKD 21- E500304, 3597549

Freidig (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 19-20 E186037, 3634599
Mats EidsmoFreidigH 17-18 E3816279, 179813
Oda Q FossumFreidigD 19-20 E504332, 3809969
Mathias HermstadFreidigH 17-18 E159540
Mattis HoltFreidigH 21- E3597143, 179878
Sindre JohannessenFreidigH 21- E3693868, 181960
Åshild KolstadFreidigD 19-20 E3619947, 182129
Oscar LyngenFreidigH 17-18 E3584232, 222709
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-18 E195937, 3830288
Vera MelkildFreidigD 17-18 E3781788, 180322
Adrian OpheimFreidigH 19-20 E3223336, 203662
Dina ReitanFreidigD 17-18 E3884194, 206043
Hanne SandstadFreidigD 21- E206030, 3505393
Malin SandstadFreidigD 19-20 E3793395, 504681
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-18 E3574282, 215145
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-18 E211561, 3785326
Mathias VindalFreidigH 17-18 E3590288, 203527

Frol IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen FiskumFrol ILH 21- E3594439, 187167
Maren GrandeFrol ILD 21- E160101, 3649910
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21- E3880465, 502893
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21- E190906, 3623873
Carl Petter LyngenFrol ILH 21- E211600, 3585916
Ragne MunkebyFrol ILD 17-18 E226175, 3299195
Mathilde RundhaugFrol ILD 21- E3022621, 211476
Paul SirumFrol ILH 21- E3598240, 211470
Yngve SkogstadFrol ILH 21- E502895, 3817269
Line SundsvikFrol ILD 21- E144211, 3106572
Stian SundsvikFrol ILH 21- E3691508, 234909
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21- E3230364, 206562
Martin VisterFrol ILH 21- E500292, 3597176

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal ILH 17-18 E197767

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OLD 17-18 E501170, 3715299

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas G. PoldenGneist, ILH 21- E3590171, 204632

Halden SK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimHalden SKH 19-20 E194508, 3620705
Karoline AuneHalden SKD 17-18 E3708542, 194816
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKD 21- E3594785, 500306
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18 E3694023, 182000
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 19-20 E3608270, 182103
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18 E195770
Elisabeth BrækkeHalden SKD 17-18 E212406
Magne DæhliHalden SKH 21- E500302, 3884376
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21- E3598331, 187227
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 19-20 E3624459, 220800
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-18 E206905, 3640208
Markus HolterHalden SKH 21- E3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 21- E200010, 3776093
Iliana IlievaHalden SKD 21- E173098, 3693850
Lisa JenssenHalden SKD 17-18 E184540
Eva JurenikovaHalden SKD 21- E184340, 3693496
Agnes LeoHalden SKD 21- E504590
Olav LundanesHalden SKH 21- E500297, 3885035
Peter NordbrødenHalden SKH 19-20 E184944, 3671427
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18 E3598398, 196849
Hollie OrrHalden SKD 21- E90516
Jo ShepherdHalden SKD 21- E85408, 3775889
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-18 E3386745, 207830
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21- E500258, 3620341

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL OrienteringH 17-18 E193057
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 19-20 E3830213, 197968
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-18 E3831716, 193888

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 17-18 E221384, 3867850

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-18 E3507654, 211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19-20 E226304, 3884848
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-18 E3398658, 209873
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 19-20 E3458205, 192628
Johan SvedbergHeming OrienteringH 21- E504576

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21- E193027

IL BUL-Tromsø (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 19-20 E193120
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-18 E216693
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21- E192304
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-18 E3741261, 502125
Hallvard NordbrødenIL BUL-TromsøH 21- E206777

IL Gular (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-18 E3598588, 207662
Scott JuvikIL GularH 17-18 E504399, 3871415
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH 17-18 E3785060, 502442
Rune NygaardIL GularH 21- E207699

IL Leik (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola KeiseråsIL LeikH 21- E226229, 3705290

Kongsberg OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-18 E3659711, 500244
Helene EgerKongsberg OLD 17-18 E215112, 3708633
Anne EikenKongsberg OLD 19-20 E3599107, 209814
Idunn HaavengenKongsberg OLD 19-20 E167389, 3607629
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-18 E3852902, 206386
Trygve HeggedalKongsberg OLH 19-20 E3666435, 214978
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLD 17-18 E3402187, 205915
Håkon LundKongsberg OLH 17-18 E500550
Aurora MoholthKongsberg OLD 17-18 E229426, 3707833
Ingjerd MyhreKongsberg OLD 21- E502878, 3864535
Tord StrandKongsberg OLH 17-18 E183842, 3712049

Konnerud IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-18 E3596343, 201651
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-18 E187171, 3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17-18 E3770575, 188760
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18 E3819083, 192570
Audun HeimdalKonnerud ILH 19-20 E183721, 3818846
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 19-20 E3620671, 203655
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 17-18 E212321

Kristiansand OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 19-20 E3594454, 114839
Marianne AndersenKristiansand OKD 21- E3666849, 170604
Marius AurebekkKristiansand OKH 17-18 E208690, 208690
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21- E3815594, 197997
Sebastian DalandKristiansand OKH 17-18 E3624137, 181677
Gaute FriestadKristiansand OKH 21- E3608957, 184414
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-18 E221206, 3623097
Marius PyttenKristiansand OKH 19-20 E197877, 3624624
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 17-18 E186309, 3621224
Håvard WedegeKristiansand OKH 21- E3661774, 206479

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 19-20 E3630308, 195885
Linn Hege RosoLardal OLD 19-20 E222631, 3477601

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OKD 17-18 E3646528, 186862
Tobias KristensenLarvik OKH 19-20 E216933, 3597416

Lillomarka OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 21- E502886, 3885613
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 17-18 E215086, 3567088
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-18 E181321, 3782273
David GottfridssonLillomarka OLH 21- E3883220, 193617
Siri KollerudLillomarka OLD 21- E198836, 3598661
Gaute SteiwerLillomarka OLH 21- E3885191, 500298
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-18 E3859287, 186896

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Yngve VoldenLøten o-lagH 21- E84104
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21- E3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21- E501130, 3487378

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-18 E3882669, 96318

Mo OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-18 E182130, 3553773
Eli KolstadMo OKD 17-18 E3871845, 186199
Lars SolliMo OKH 19-20 E3441482, 182025

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-18 E212721, 3611019

NTNUI (32)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUID 21- E3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUID 21- E3781291, 210053
Silje ArntzenNTNUID 21- E502700, 3583846
Jon Aukrust OsmoenNTNUIH 21- E500301, 3865136
Jonas Madslien BakkenNTNUIH 21- E3172103, 181989
Ingvild BrekkeNTNUID 21- E170780, 3567088
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21- E504503, 3623501
Karoline Dahl FosbyNTNUID 21- E78037, 3019510
Aurora FossøyNTNUID 21- E3445681, 62220
Peter Martinus Freyborg UranNTNUIH 19-20 E180926, 3123528
Emil GranqvistNTNUIH 21- E501157
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21- E193890, 3785045
Erik GustafssonNTNUIH 21- E169149, 3773439
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21- E200005, 3255163
Hildegunn HeggøyNTNUID 21- E82335
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21- E3701604, 184997
Live Bredholt JørgensenNTNUID 21- E174588, 3605722
Harald KalagerNTNUIH 21- E500532, 3885670
Karen Oline KolstadNTNUID 21- E212749, 3598497
Vilde MalmeiNTNUID 19-20 E207629
Henry McNultyNTNUIH 21- E220185
Elias Thorsdal MølnvikNTNUIH 21- E211647, 3870714
Simen Eid NielsenNTNUIH 21- E238260, 3781994
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21- E3599248, 182081
Lars OwrenNTNUIH 21- E160424
Sverre Turter SandvoldNTNUIH 21- E182072, 3120912
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21- E3159134, 219293
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21- E205770, 3597531
Anna UlvensøenNTNUID 21- E3045911, 182140
Henrik UpsalNTNUIH 21- E3625027, 184471
Håvard Mo VaadalNTNUIH 21- E501732
Ingunn Egeberg VáriNTNUID 21- E3586823, 501086

Nydalens SK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SKD 17-18 E3521028, 188972
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 17-18 E3644838, 186887
Audun BerganNydalens SKH 17-18 E3607686, 501605
Åse BerganNydalens SKD 19-20 E204666, 3612249
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 19-20 E227567, 3498441
Alan CherryNydalens SKH 21- E200459, 3860467
Håvard HagaNydalens SKH 21- E502921, 3782182
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 19-20 E3498821, 502911
Marion Huber KaasNydalens SKD 21- E3809480, 226171
Elias JonssonNydalens SKH 17-18 E203274, 3561495
Sverre Huber KaasNydalens SKH 21- E3810462, 226172
Lukas LilandNydalens SKH 17-18 E3572799, 202201
Marte NarumNydalens SKD 21- E3577046, 200006
Anders NordbergNydalens SKH 21- E3793700, 181232
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21- E3885209, 500293
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 19-20 E195911, 3476496
Jostein TandbergNydalens SKH 19-20 E502575, 3695624
Anders VisterNydalens SKH 21- E209926, 3597804
Ragne WiklundNydalens SKD 17-18 E3869583, 501588
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-18 E3561404, 180903

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 17-18 E234873, 3575644

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-18 E501008, 3771847
Aurora GjølsjøOK MossD 17-18 E180937, 3876273

OL Trollelg (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-18 E3730041, 217107
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 19-20 E191301, 3617628
Jan SchmidOL TrollelgH 21- E211189
Andreas SølbergOL TrollelgH 21- E216649, 3641958
Line SølbergOL TrollelgD 19-20 E3799640, 502953

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 19-20 E3782323, 194880
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 19-20 E501324, 3672177
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-18 E196872, 3847068

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 19-20 E3662293, 181663

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-18 E222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18 E186855, 3826484
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18 E178035, 3863560
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-18 E170781
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18 E504150, 3880002
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18 E3863792, 203386
Emilie WestinPorsgrunn OLD 19-20 E3879020, 203458

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH 17-18 E222149, 3693603

Raumar Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21- E221058, 3720000
Anders HagaRaumar OrienteringH 19-20 E3808920, 195480
Silje Ekroll JahrenRaumar OrienteringD 21- E170613, 3020096
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 21- E170810, 3779261

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OLH 21- E236503

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18 E3786902, 199374

Sandnes IL (Rogaland) (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 19-20 E220844
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 19-20 E181468, 181468
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 19-20 E196743, 3664208

Sarpsborg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie HansenSarpsborg OLD 17-18 E206025
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OLD 19-20 E229646, 3877396

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18 E3586088, 501323

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-18 E211766

Steinkjer OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKD 17-18 E152273, 3412384
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKD 19-20 E203267, 3732294
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-18 E3447729, 203266

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-18 E3746070, 222632
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-18 E503111, 3772126

Sturla, IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 17-18 E502377
Sturla FrydenlundSturla, IFH 19-20 E3383676, 209840

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut KyrkjebøTIF VikingH 17-18 E220801

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 19-20 E3501350, 187108

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving ILD 17-18 E3698198, 203507
Bjørn EkebergTyrving ILH 21- E500261, 3598083
Espen JakobsenTyrving ILH 21- E504561
Torgeir NørbechTyrving ILH 21- E500257, 3614930
Oda J SikkelandTyrving ILD 19-20 E3577988, 501590
Henning SpjelkavikTyrving ILH 21- E184661, 3620333

Vang OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-18 E191177, 3638889
Eskil FrøislandVang OLH 17-18 E3576477, 208085
Even LindaasVang OLH 17-18 E3651452, 202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-18 E3659539, 226137
Sverre NarumVang OLH 17-18 E206442, 3796547
Heidi Therese WiestVang OLD 17-18 E173253, 3574712

Varegg Fleridrett (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 19-20 E204540
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH 21- E224634
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 19-20 E195923
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH 17-18 E3831674, 502444
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18 E184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18 E207688
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21- E3778263, 204561
Håkon Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21- E3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21- E3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21- E

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie HallemVerdal OKD 17-18 E203553, 3795804
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-18 E201976

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18 E3572088, 503507
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-18 E203471, 3828514

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21- E181542, 3618147
Håvard TveiteÅs-NMBU OrienteringH 21- E221212

Annonser

IOF Eventor