Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 8 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (61)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)Lang96736
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)Kort B158628
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)Lang208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Grethe EikeskogSandnes IL (Rogaland)Kort C211777
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)Nybegynner130682
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)Nybegynner189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)Kort B213573
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Mellom204356
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Mellom213115
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Lang145700
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Lang67818
Gunnar GarstadSandnes IL (Rogaland)Mellom190682
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)Mellom207630
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)Nybegynner124715
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)Kort C171913
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Kort B192462
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Lang200550
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)Kort C213112
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)Mellom204529
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Nybegynner204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Kort B189038
Ole KvernelandSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)Nybegynner174226
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)Kort B68532
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)Lang195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)Kort B158631
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)Nybegynner201921
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)Nybegynner201920
Lotte LindangerSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)Kort C213120
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)Nybegynner212314
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)Mellom184155
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)Nybegynner212051
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)Kort C208752
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)Nybegynner208722
Trygve MyrlandSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)Kort C181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)Kort B181460
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)Lang210151
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)Mellom68096
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)Nybegynner87009
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)Kort B158630
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)Kort B188699
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)Kort B189031
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)Mellom189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Lang174023
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)Mellom143224
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)Kort C212922
Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)Kort B195724
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)Kort C189044
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)Nybegynner174362
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)Nybegynner
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)Nybegynner67821
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)Kort C67813
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)Kort B168535
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)Lang184085

Annonser

IOF Eventor