Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Solkyst-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Solkyst-løpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 2 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Cecilie MustadOK Skeidi190328
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi206369

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie StørenBø OL176315

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Elise StørenBø OL203364

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
May NordkveldeHedrum OL187231

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Linda FredhMåren OK184147
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Anne Marthe PeveriEiker OL152757

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Eli SæterdalSkien OK187091

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Aud KjemperudEiker OL184662
Astrid LundeDrangedal OL89887
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
May Helene HansenSandefjord OK184672
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Martin DybvikStokke IL195896
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg S. AndresenSkien OK181691
Vegard MyklemyrEiker OL192295

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhMåren OK208419
Dag Steinar RagvinBø OL157187

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BorgIL Koll402917
Roy GjerdingOK Moss197796
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Paul SkjakerHadeland OL89582
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

N-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL
Jens G. DybvikStokke IL195951
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Victoria StørenBø OL

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OL501843

Annonser

IOF Eventor