Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: onsdag 31 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 138 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD 13-14212317
Espen BekhusFredrikstad SKH 21-182139
Emma DanevadFredrikstad SKD 15-16208730
Jenny DanevadFredrikstad SKN-åpen193091
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKD 21-211201
Bendik EliassenFredrikstad SKH 15-16182092
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKH 21-208642
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKN-åpen213250
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 13-14202983
Eirik ImrikFredrikstad SKH 15-16181972
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20500116
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKD 50-79862
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD 15-16158434
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 11-12212091
Frank LøwengreenFredrikstad SKH 21-94058
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-20224532
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 15-16183666
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SKD 17-20183671
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 15-16190325
Kristin OttesenFredrikstad SKD 17-20199256
Sondre OttesenFredrikstad SKH 15-16212553
Sivert PoppeFredrikstad SKH 13-14192398
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD 11-12212552
Ludvik SætherFredrikstad SKH 11-12212630
Magne SætherFredrikstad SKH 13-14184529
Magne SætherFredrikstad SKH 21-201975
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 13-16C212390

Gimle IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathilde FossaasGimle IFD 11-12211949
Erlend Grønlund MoenGimle IFH 11-12212495
Tore Grønlund MoenGimle IFH 21-205530

Halden SK (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 50-227519
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKD 21-500306
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 15-16182000
Kjetil BjørloHalden SKH 21-187303
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-20195770
Elisabeth BrækkeHalden SKD 15-16212406
Sylvia DannevigHalden SKD 13-16C212327
Jonathan EylertsenHalden SKH 13-14169070
Josefin EylertsenHalden SKD 11-12190572
Anni-Maija FinckeHalden SKD 21-170500
Gøril FristadHalden SKD 21-501118
Frauke Schmitt GranHalden SKD 21-181875
Marieluise Schmitt GranHalden SKD 13-14212683
Sigrid Schmitt GranHalden SKN-åpen213211
Anne Julsrud HaugenHalden SKD 50-226411
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Markus HolterHalden SKH 21-222454
Iliana IlievaHalden SKD 21-173098
Lisa JenssenHalden SKD 15-16184540
Tore Herman KirkebøenHalden SKH 13-14194817
Hanna Lye MoumHalden SKD 15-16159033
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-20196849
Hollie OrrHalden SKD 21-90516
Philip Orud HovlandHalden SKN-åpen199697
Helen PalmerHalden SKD 21-190327
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 21-199699
Lene SandvikHalden SKD 21-192277
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 13-14213361
Sverre SandvikHalden SKN-åpen213208
Christian SchiveHalden SKH 21-207789
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKN-åpen198798
Jørgen VisterHalden SKH 17-20199492
Emil WingstedtHalden SKH 21-208496
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen181249
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-20207830

Indre Østfold OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKD 15-16203483
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKH 13-14197991
Thomas BedinIndre Østfold OKH 21-411313
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 15-16215056
Rune BlågestadIndre Østfold OKH 21-187067
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187069
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OKD 15-16179378
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKD 21-80407
Peder HaugaardIndre Østfold OKH 13-14203671
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OKD 15-16197852
Rune S. NielsenIndre Østfold OKH 50-197966
Mats Andre NygårdIndre Østfold OKH 15-16197993
Rune NygårdIndre Østfold OKH 21-222736
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OKD 50-88624
Sigmund VisterIndre Østfold OKH 21-144864

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhMåren OKD 21-184147
Morten FredhMåren OKH 21-208419

OK Moss (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 11-12170812
Astrid BjørnerødOK MossD 21-198017
Karoline BjørnerødOK MossD 15-16195675
Tore BjørnerødOK MossH 50-61943
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-20176217
Henning Bratland CarlsenOK MossH 21-176318
Anders Hovgaard EisvangOK MossN-åpen212533
Frida Hovgaard EisvangOK MossD 11-12197027
Ingar FinstadOK MossH 50-96726
Maren GudevoldOK MossD 21-213225
Emma Aune JakobsenOK MossN-åpen198018
Erik Rytter JakobsenOK MossH 21-208926
Adam KristiansenOK MossH 13-14176197
Selma KristiansenOK MossD 15-16176215
Christopher LadimOK MossH 13-14192251
Sondre LadimOK MossH 11-12192159
Inger LindløvOK MossD 50-183670
Knut LindløvOK MossH 50-183686
Christopher SchiveOK MossH 50-207790
Ingrid Bratland TjernshaugenOK MossD 13-14197030
Frederikke Warhuus SolbakkenOK MossN-åpen197740
Hanne WoldOK MossD 21-96146
Julie Sophie WoldOK MossD 11-12212076

Sarpsborg OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH 17-20219144
Heidi BørstadSarpsborg OLD 50-221508
Marie HansenSarpsborg OLD 15-16206025
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 11-12228373
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 13-14500281
Ole IngesenSarpsborg OLH 50-144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 21-147541
Stian JensenSarpsborg OLH 21-191367
Øystein JensenSarpsborg OLH 50-206026
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD 15-16157166
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD 13-14205978
Siri PedersenSarpsborg OLD 17-20206021
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD 11-12197985
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OLH 11-12178969
Sander Ryste OddenSarpsborg OLN-åpen178424
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLH 50-145051
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OLD 21-94048
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLH 50-94056

Tistedalen FL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Inger PrangerødTistedalen FLD 50-214847

Trøsken IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma BraathenTrøsken ILN-åpen202066
Halvor Ek HedlundTrøsken ILN-åpen178625
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILN-åpen202071
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILN-åpen181789
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 11-12181790
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181682
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181681
Adele Øen SkålandTrøsken ILN-åpen202173

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 11-12185942
Dag BrenåsVarteig OLH 50-221080
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-186140
Anders LundeVarteig OLH 21-76188

Annonser

IOF Eventor