Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 8 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

Austmarka IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil SolbergseterAustmarka ILH 55-208624
Mette SolbergseterAustmarka ILD 45-94915
Tor SolbergseterAustmarka ILH 55-208625

Brandval/Kongsvinger OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OKH 35-162155
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKH 55-227611
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OKH 45-411832

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lene Godager KaasBækkelagets SKD 17-152391

Eidskog OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grethe BergersenEidskog OLD 45-67775
Jon Ivar BergersenEidskog OLH 45-160105
Oda Marissa BergersenEidskog OLD -10213077
Leif BillingsøEidskog OLH 65-175999
Solveig BillingsøEidskog OLD 55-175972
Klaus EngenEidskog OLH 65-216401
Asbjørn LandeEidskog OLH -1067771
Eivind LandeEidskog OLH 17-500534
Julie Finsrud LandeEidskog OLD 17-80355
Ragnar LandeEidskog OLH 11-12401122

Eidsvoll OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd GundersenEidsvoll OLH 65-500042
Per Ole M. GundersenEidsvoll OLH 17-226015

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLH 55-158121

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sivert Høilund DragsethFet OLN-åpen213463
Jørgen LerFet OLN-åpen213150

Grue IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILH 55-80415
Anne Marit HagenGrue ILD 35-80429
Grunde IsaksætreGrue ILH 13-14191269
Stein Magnus MoenGrue ILH 45-89091
Kjell Magne NordviGrue ILH 55-89086
Kasper SnapaGrue ILN-åpen80428
Svein ThorsbergGrue ILH 45-222088

Hamar OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond FeiringHamar OKH 65-202135
Knut FjæstadHamar OKH 65-201818
Randi Aas FjæstadHamar OKD 65-211310
Mari GottebergHamar OKD 35-217493
John TangenHamar OKH 17-C130716

IL Tyrving (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit DanielsenIL TyrvingD 55-220726
Per Kristian EkebergIL TyrvingH 55-211555

Indre Østfold OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sjur GrindstuenIndre Østfold OKH 17-190252
Dag Arne LierIndre Østfold OKH 17-186900
Sture OttesenIndre Østfold OKH 55-216306
Stian OverskeidIndre Østfold OKH 17-500014
Anders TaraldrudIndre Østfold OKH 75-203368

Lunderseter IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lene Margrethe SætabergetLunderseter ILD 17-127276

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lagH 55-202141

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhMåren OKD 35-184147
Morten Tangen FredhMåren OKH 17-208419

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bård NatvigNittedal OLH 55-217340
Kari Elisabeth NatvigNittedal OLD 55-157293

Odal OL - Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin AamodtOdal OL - OrienteringH 13-16C213363
Oda AarstadOdal OL - OrienteringD 13-16C147116
Samuel BraatenOdal OL - OrienteringH 17-20B127156
Simeon BraatenOdal OL - OrienteringH 13-16C147113
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - OrienteringD 11-12217760
Karsten EllevoldOdal OL - OrienteringH -10147635
Ole Jacob EllevoldOdal OL - OrienteringH -10147637
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - OrienteringH 13-16N204614
Anders Lohne AarstadOdal OL - OrienteringH 11-12147114
Jonas PranOdal OL - OrienteringN-åpen146471
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - OrienteringH 13-16C147633
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringH 11-12191270
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringH 15-16191271
Martin SundkøienOdal OL - OrienteringH 13-16C127156
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringH 15-16204567

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy GjerdingOK MossH 55-197796

OK Øst (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eva Marie GranOK ØstD 65-480226
Tor Arne Simonsen LoxhaugOK ØstH 17-N188896
Jens-Henrik SimonsenOK ØstH 35-206439
Liv SimonsenOK ØstD 17-N206440
Tor SimonsenOK ØstH 17-N203006

OL Toten-Troll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarte LindstadOL Toten-TrollH 55-207731
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 45-487977
Vanja StaffOL Toten-TrollD 45-207721

OL Vallset/Stange (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein HaugOL Vallset/StangeH 17-200561
Sverre NarumOL Vallset/StangeH 17-206442
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/StangeD 45-168971
Kåre ØstgårdOL Vallset/StangeH 75-188806

Raumar Orientering (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar OrienteringD 45-172936
Tina BjørnstadRaumar OrienteringD 17-N500119
Morten EngebretsenRaumar OrienteringH 17-C209826
Knut EngenRaumar OrienteringH 55-228075
Markus FinskudRaumar OrienteringH 11-12N188981
Hans LarsenRaumar OrienteringH 75-487955
Anne Berit MoeRaumar OrienteringD 65-127304
Anne Grethe RustadRaumar OrienteringD 17-88365
Eirik RustadRaumar OrienteringH 17-129688
Berit SaxhaugRaumar OrienteringD 65-401102
Lars SaxhaugRaumar OrienteringH 65-400893
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 35-217459
Emil Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 17-20B203377
Tor StrandRaumar OrienteringH 55-74968
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 17-411529
Jan SveenRaumar OrienteringH 55-172937
Kaisa SvergjaRaumar OrienteringD 17-184454

Ringsaker OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OKH 55-92332
Knut MalmoRingsaker OKH 65-170285
Anne SørumRingsaker OKD 55-500607
Geir Myhr ØienRingsaker OKH 17-401512

Sentrum OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten DragsethSentrum OKH 17-C137170
Emma Margrethe FinstadSentrum OKN-åpen
Geir FinstadSentrum OKH 17-C167071
Maren Julie FinstadSentrum OKN-åpen
Ruth-Marie Høilund LerSentrum OKD 35-62451
Randi HøilundSentrum OKD 35-213223
Barbara KaroliSentrum OKD 35-39593
Gløer O WinsvoldSentrum OKH 45-488280

Vang OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OLH 17-220950
Maren Bleken RudVang OLN-åpen211885
Mina Bleken RudVang OLN-åpen213580
Anne FrøislandVang OLD 11-12213777
Eskil FrøislandVang OLH 17-208085
Øivind FrøislandVang OLH 17-80042
Ingvild GjessingVang OLD 17-181651
Olav HøiåsVang OLH 65-188709
Stein Arne NegårdVang OLH 55-170443
Jan Ola PedersenVang OLH 17-221017
Tone Bleken RudVang OLD 17-173480
Anders SkjesetVang OLH 17-157996
Pål StenbergVang OLH 17-217007

Västvärmlands OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas ÖstlundVästvärmlands OKH 55-67773

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pernille Nor-WollØstmarka OKD -10212213

Annonser

IOF Eventor