Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 13 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 105 påmeldte deltakere.

H21 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447
Harald BakkeFossum IF89475
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK132149
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Markus GladNydalens SK220766
Håvard HagaNydalens SK196740
Stein H. HagenFossum IF206289
Håkon HeggedalNydalens SK71955
Torstein HoleNydalens SK197809
Øystein HoloFossum IF84871
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Oskar JensenNydalens SK216361
Christian JomaasFossum IF191345
Sören JonssonNydalens SK224523
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Esten KorenNydalens SK77444
Trond KortnerØstmarka OK181802
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186940
Anders NordbergNydalens SK181232
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Jim Øystein NybråtenTyrving IL220737
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Tim RobertsonFossum IF219292
Torbjørn SagbergTyrving IL185842
Sindre SandvenFossum IF200630
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät72042
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Johan SvedbergHeming Orientering167022
Øystein SørensenNydalens SK172405
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät96182
Anders TiltnesTyrving IL159512
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn André AaslundFet OL168343
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Kasper FosserHeming Orientering195708
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Erling HjermstadFossum IF190677
Tarjei HoloFossum IF203231
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Lukas LilandNydalens SK202201
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Sam LunøeNydalens SK177010
Einar MelsomFossum IF183652
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Riccardo ScaletLillomarka OL78652
Jostein TandbergNydalens SK226298
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

D21 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin SørensenNydalens SK204574
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF186910
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Synne StrandAsker Skiklubb215533

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Peter GisholtFossum IF198904
Isak JonssonNydalens SK204677
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Andreas RambergØstmarka OK207518

Åpen A (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Nils HæstadFossum IF191375
Donatas KontautasOK Moss169814
Einar LunøeNydalens SK177011
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje MelsomFossum IF151139
Ivar MølnvikFossum IF157055
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471

Åpen A-kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OK224500
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

Åpen C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Sondre Zahl HagenFossum IF213227

Annonser

IOF Eventor