Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 25 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

Herrer lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus BeckiusOK Tyr212886
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Morten FredhMåren OK208419
Jim Øystein NybråtenTyrving IL213077
Egil RundbergetNydalens SK157483
Henry Michael ØdegaardOK Øst213242
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

Herrer 50- kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Leif BillingsøEidskog OL175999
Klaus EngenEidskog OL216401
Knut EngenRaumar Orientering156924
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Petter FureOppsal Orientering77361
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192959
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Knut Anders LøkenFossum IF215084
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Stein Arne NegårdVang OL170443
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Jan SveenRaumar Orientering172937
John TangenHamar OK130716
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Herrer -49 kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Örjan BeckiusOK Tyr211727
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK198614
Martin SkytterenGrue IL145194
Sondre SkytterenGrue IL191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

Damer 50- kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Ida EngenRaumar Orientering156922
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Aleidis LøkenHeming Orientering215087
Mette SolbergseterAustmarka IL138625
Tove StrandMåren OK400534

Damer -49 kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Linda FredhMåren OK184147
Ann Sofie NybråtenLunderseter IL212847

Nybegynner (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Oda Marissa BergersenEidskog OL84767
Øivind EriksenOK Øst89620
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK212744
Arne LandeBø OL176161
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Bjørg LandeBø OL203258
Ragnar LandeEidskog OL401122
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Liv SimonsenOK Øst206440
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst188896
Tor SimonsenOK Øst203006
Arne SørliEidskog OL176000
Synne SørliEidskog OL412987

Annonser

IOF Eventor