Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-idol og Norgescup finale sr-jr

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finale sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 23 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 394 påmeldte deltakere.

D 17-18 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954, 3662855
Hanne DaltveitFana IL3490075, 221834
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917, 186995
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Aurora GjølsjøOK Moss3876273, 180937
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Sofie HallemVerdal OK203553, 3795804
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261, 502125
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 501105
Pernille KatlaFossum IF3861374, 191341
Eli KolstadMo OK3871845, 186199
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Synne Marie KvammeWing OK213255
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351, 3775566
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Vilde Årøen LykkeEmblem IL3545423, 180102
Lotte MarkussenAsker Skiklubb226296, 3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 229426
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ragne MunkebyFrol IL226175, 3299195
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Dina ReitanFreidig3884194, 206043
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070, 3636958
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SkjærsteinTyrving IL502453, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Andrine VikenByåsen IL181017, 3882222
Linn Mei WaalerMåren OK3611019, 212721

D 19-20 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OL3205523, 197786
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne EikenKongsberg OL3599107, 209814
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 504331
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Oda Q FossumFreidig504332, 3809969
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 208746
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308, 195885
Sonja MellbergNTNUI202890
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Malin SandstadFreidig3793395, 504681
Oda J SikkelandTyrving IL3577988, 501590
Line SølbergOL Trollelg3799640, 502953
Karine VestølVegårshei IL206428
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Kristine AusenNTNUI3624475, 184487
Solveig BlindheimNTNUI3334869, 145119
Una BratlieNTNUI238192
Ingvild BrekkeNTNUI170780, 3659513
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290, 208706
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3885365, 500047
Mari FastingByåsen IL500296, 3777844
Kristine FjellangerNTNUI3905841, 500166
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Synne FossøyNTNUI3599339, 98004
Lovise FremstadNTNUI3597705, 201594
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 504689
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3598042
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Doris Stien KaspersenMo OK3334794, 182132
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489, 3188216
Sunniva MorganMalvik IL213061
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Heidi MårtenssonModum OL3623212, 86872
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209, 500293
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helene OmdalNTNUI195483, 3665874
Sara ProforsFrol IL192448, 3623857
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578, 3599214
Siri StensgårdNTNUI235258
Line SundsvikFrol IL3106572, 144211
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912, 3501137
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI3045911, 182140
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Ingvild WangNTNUI3391810, 158428
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461

H 17-18 (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Marius AurebekkKristiansand OK3676079, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Sølve DrageKongsberg OL502238, 3084340
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666, 3775756
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter Andreas GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kasper Harlem FosserHeming Orientering3662384, 195708
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Sindre R HoltHedrum OL3867850, 221384
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031, 177757
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL500550
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933, 3645009
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3623097
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513, 209966
Aleksander SkoglundFreidig179372, 3218336
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002, 504150
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669, 96318
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114839
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848, 226304
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 502544
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 502911
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 216908
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Brage JørumByåsen IL181456
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Nils Ola KvamFreidig176240, 3391828
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Jan Erik NaessFossum IF3507647, 504581
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 502575
Jonas UnsgårdIL Leik3386828, 206201

H 21- (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3865136
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922, 3624715
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219, 186884
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436, 3610722
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503, 3623501
Karl FremstadBækkelagets SK3598547, 211281
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Malthe GaarsdalNTNUI193211
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Øystein HaugFrol IL3623485, 179806
Sigur HeggedalNydalens SK202187, 3624640
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Mathias Stensland LillevoldTyrving IL3609237, 154069
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Håvard MyhreBækkelagets SK198915, 3818366
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI3870714, 211647
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 238260
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Adrian OpheimNTNUI3669116, 206305
Lars OwrenNTNUI160424, 3891116
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500, 504114
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Leif StørmerFossum IF3597309, 203638
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Sebastian TorgersenNTNUI196766
Jørund ValaNTNUI191286, 3232105
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271

H16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749, 3682291
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260, 500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Isak JonssonNydalens SK3602398, 502695
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490, 3575784
Jakob MoOL Toten-Troll197755, 3831831
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666, 187105
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012, 187109
David RundeKristiansand OK221505
Lars SandstadFreidig3505393, 504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig3680360, 203586
Johan Kristian UndelandSturla, IF189146
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK186295, 3656881

D16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL3554144, 210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL3830908, 213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3122363
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971, 500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 3554813
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698, 3709094
Malin HaugeHisøy OK212879
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719, 504480
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557, 192879
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Ida MonsenEgersund OK38983
Matilde MunkebyFrol IL227491
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 504226
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268
Tale StrandKongsberg OL158096, 3630720
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265, 500237

H16 Utfordrer (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Jo Even KolstadFreidig179917
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
Matias NissenFreidig214966
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

D16 Utfordrer (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carmen DirroMåren OK203743
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Christine HoenEiker OL192291
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Thea LandKonnerud IL202977
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL211618
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918

Annonser

IOF Eventor