Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup sprint sr-jr

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup sprint sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: fredag 22 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 316 påmeldte deltakere.

D 17-18 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954, 3662855
Hanne DaltveitFana IL3490075, 221834
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3447729, 203266
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofie HallemVerdal OK203553, 3795804
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 501105
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Eli KolstadMo OK186199, 3871845
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Synne Marie KvammeWing OK213255
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Marte Lien JohnsenByåsen IL3775566, 221351
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Vilde Årøen LykkeEmblem IL3545423, 180102
Lotte MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL3863560, 178035
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Maren NorderudTyrving IL3668670, 502350
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Dina ReitanFreidig3884194
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 503111
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Linn Mei WaalerMåren OK3611019

D 19-20 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Anne EikenKongsberg OL3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 504331
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Oda Q FossumFreidig3809969, 504332
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308
Sonja MellbergNTNUI202890
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Malin SandstadFreidig3793395, 504681
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Line SølbergOL Trollelg3799640, 502953
Emilie WestinPorsgrunn OL3879020, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

D 21- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291, 210053
Julie ArnesenNTNUI86514, 3122793
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290, 208706
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3885365, 500047
Kristine FjellangerNTNUI500166, 3905841
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 504689
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Emma JohanssonFredrikstad SK3598042
Triin JäädmaaOK Võru
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489, 3188216
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Heidi MårtenssonModum OL3623212, 86872
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Anna UlvensøenNTNUI3045911, 182140
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298

H 17-18 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK3676079, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Sølve DrageKongsberg OL3084340
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3775756, 502666
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter Andreas GisholtFossum IF3869567
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kasper Harlem FosserHeming Orientering3662384
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 503507
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Håkon LundKongsberg OL
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650, 3639051
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Sverre NarumVang OL206442, 3796547
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933, 3645009
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3623097
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612, 184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Aleksander SkoglundFreidig3218336, 179372
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002, 504150
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745

H 19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114839
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848, 226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF216908, 3393634
Brage JørumByåsen IL181456
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Nils Ola KvamFreidig3391828
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Jan Erik NaessFossum IF3507647
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Sverre Bang StøengNTNUI3426418, 220919
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3695624
Jonas UnsgårdIL Leik3386828

H 21- (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3865136, 500301
Ove BaardsgaardOL Trollelg3624715
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594, 197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 504503
Karl FremstadBækkelagets SK3598547, 211281
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Malthe GaarsdalNTNUI193211
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK3782182
Øystein HaugFrol IL179806, 3623485
Sigur HeggedalNydalens SK3624640, 202187
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Ola KeiseråsIL Leik3705290
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Raphael MakMetropolitan Orienteering Club
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Håvard MyhreBækkelagets SK198915, 3818366
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647, 3870714
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 238260
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Erlend NydalNTNUI500511
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3883857
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

H16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jonas GrønliFreidig3217478
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Nicolai HarvikKonnerud IL173014, 3688074
Anders HorveiRaumar Orientering3650660, 180144
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666, 187105
Andreas NysæterBergens TF154865
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3580966
David RundeKristiansand OK221505
Johan Kristian UndelandSturla, IF189146
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK3656881, 186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

D16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 3554144
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3122363
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Carmen DirroMåren OK203743
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180, 3632411
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992, 3770773
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813, 186921
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698, 3709094
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL3680501, 192291
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 501015
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719, 504480
Thea LandKonnerud IL3672573, 202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL3684867, 211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Silje MorlandstøEiker OL211618, 3680519
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399, 3597432
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794, 504337
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441, 3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625, 3666803
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 502918
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268, 3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720, 158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265, 500237

Annonser

IOF Eventor