Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 433 påmeldte deltakere.

Alta OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OLH15501023
Gard FrostAlta OLH15502117
Emil Wilfred JensenAlta OLH15160876
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OLH15224810

Asker Skiklubb (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH14222221, 3638319
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH15503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH15205545, 3884079
Felix FinsrudAsker SkiklubbH153886363, 502244
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD16500252, 3567971
Petra HoveidAsker SkiklubbD15207587
Eilev KvaaleAsker SkiklubbH153644457, 212369
Ina MartiniAsker SkiklubbD15502246, 3880283
Jonas MyhrAsker SkiklubbH14502417, 3810595
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD16207588, 3645579
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbH15199999
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH153677408, 501113

Bardu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILD15504136, 3654381

Bergens TF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DaleBergens TFH14206541
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD14206432
Sigve Rygg EikelandBergens TFH16206540
Jon William HammerBergens TFH1683178
Brage IversenBergens TFH16206538
Andreas NysæterBergens TFH16226165

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLD163770773, 188992

Birkenes IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILH16203401
Magnus MosfjellBirkenes ILH16203395

Bodø og Omegn IF Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF OrienteringD143715315, 212638
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD15204662
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH14181784
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD16195861

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD14217780

Byåsen IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH14200441, 3562709
Einar EideByåsen ILH15209976, 3801479
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH16199482, 3566965
Hedda Hoff HagenByåsen ILD16222698, 3709094
Håkon SæternesByåsen ILH15502484
Maren VikenByåsen ILD153784667, 192325

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Øderud VatneBækkelagets SKH153670031, 202160

Egersund OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OKH16223933
Ida MonsenEgersund OKD1638983
Sindre Skeie PettersonEgersund OKH14195800
Julie PuntervoldEgersund OKD16204767
Celina Iversen ÅseEgersund OKD16209950

Eiker OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLD163680501, 192291
Solveig Moen LetmolieEiker OLD16211356, 3684867
Silje MorlandstøEiker OLD163680519, 211618
Alvilde Lysaker SandenEiker OLD153567419, 185887
Tomine Lysaker SandenEiker OLD163567575, 185888
Per Ingvar TollehaugEiker OLH14228408
Oda Isnes TyseEiker OLD153679081, 192560

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH14500284
Gaute LindaasElverum OKH14500901, 3642972
Mats LindaasElverum OKH14209963, 3828647

Emblem IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin LundanesEmblem ILD14212200
Serine Skogeng ReitenEmblem ILD14212161

Fana IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre BataldenFana ILH143490075, 213380
Birk Bell LysakerFana ILH153489101, 211313
Marie Roll-TørnqvistFana ILD143589587, 192919
Halvor Fetveit SundalFana ILH16213178, 3490588
Kristine Bog VikaneFana ILD14213410, 3492121

Fet OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie BerntzenFet OLD143886488, 225581
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD14201888, 3661295
Andrea H. RogndokkenFet OLD14202998

Fitjar IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILH15211234

Fossum IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius BakkeFossum IFH15186911
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH153410735, 212353
Mari BrendeFossum IFD143885464, 191212
Erlend BørliFossum IFH15504152, 3682663
Sondre Zahl HagenFossum IFH15213227, 3861598
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD143886306, 179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD14221116, 3682200
Karen Hoel JomaasFossum IFD163658655, 501015
Mikkel KatlaFossum IFH153630894, 203103
Sivert Sande KvermeFossum IFH163659521, 179826
Eivind Berner MyhreFossum IFH16187105, 3652666
Sigrid Kinck RannemFossum IFD16178329
Gustav Andresen SkotteFossum IFH14191344, 3883345
Birk Felland SætnanFossum IFH143636339, 213433

Fredrikstad SK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD15212317
Kaisa AntonsenFredrikstad SKD16212709, 212709
Thomas BlomkvistFredrikstad SKH14500601
Emma DanevadFredrikstad SKD16208730
Bendik EliassenFredrikstad SKH16500903, 3794260
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD14213374
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH15202983
Eirik ImrikFredrikstad SKH16
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH163697554, 183666
Sondre OttesenFredrikstad SKH16212553, 3707346
Sivert PoppeFredrikstad SKH14192398
Magne SætherFredrikstad SKH15184529, 184529
Embla ØvretveitFredrikstad SKD14212390

Freidig (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna ChristensenFreidigD143648060, 225367
Mari EidsmoFreidigD14142824, 3581154
Vetle Grønvik EkraFreidigH143647013, 212776
Jonas GrønliFreidigH16215144, 3217478
Håkon HolstadFreidigH16203584, 3649894
Mikkel HoltFreidigH153597143, 184323
Vegard KittilsenFreidigH16153660, 3652674
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH14159543, 3672961
Ane Malene KolstadFreidigD14180130, 3654035
Jo Even KolstadFreidigH163642055, 179917
August MaskeFreidigH143653144, 212807
Vemund MølnvikFreidigH14213305, 3645892
Matias NissenFreidigH16214966, 3575297
Silje Marie NissenFreidigD14212787, 3642329
Jostein RøFreidigH15203648, 3642683
Lars SandstadFreidigH163505393, 142524
Tale Tannvik SkeiFreidigD153214061, 221189
Simen Spets StorhovFreidigH16203586, 3680360
Vilde Lereim StorliFreidigD153653276, 179918
Vegard Ulseth SylteFreidigH143785326, 220833

Frol IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias AlstadFrol ILH15195842
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD163554813, 186921
June MunkebyFrol ILD14195938, 3299195
Linnea MunkebyFrol ILD14195841
Matilde MunkebyFrol ILD16227491

Førde IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve Nummedal OsFørde ILH16132217, 132217

Ganddal IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD163738929, 187124
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH15212938
Ingrid LamarkGanddal ILD15174736
Tobias RøddeGanddal ILH15197866
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH15188960
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH14188800
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH16225547

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OLD15192450
Kristine KravdalGjø-Vard OLD153820206, 502699

Gneist, IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Hammersland GarnesGneist, ILH16173240
Mads Jørgen SkageGneist, ILH16207693

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH153577459, 191269

Hadeland OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLD143645033, 180263
Ingeborg RognstadHadeland OLD16155546, 3643830
Berthe TesloHadeland OLD153644499, 502452

Halden SK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKH16202994
Christian BrynildsenHalden SKH16225088
Martin BrækkeHalden SKH15181957, 3668639
Marieluise Schmitt GranHalden SKD153624368, 212683
Synne Marie JenssenHalden SKD15211969
Tore Herman KirkebøenHalden SKH15194817
Ole Øivind NorstedHalden SKH16181812
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH14213361
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKD15181980
Jakob TorgersenHalden SKH153681129, 204760

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKD143640745, 201925
Kamilla LomeHamar OKD163653094, 189071
Vegard RanestadHamar OKH143636255, 176005

Harstad OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon MarcussenHarstad OLH15213021, 213021

Haugesund IL Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH14149100
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH14216720
Kristoffer JørgensenHaugesund IL OrienteringH16225741
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringD16211863
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringH16217877
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH16229677
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH14212826

Hedrum OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OLH15203392
Henrik R HoltHedrum OLH15186936
Kristian Juel johannessenHedrum OLH16186970
Viljan van RaaijHedrum OLH15187320

Heming Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming OrienteringD153466192, 216924
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD153672557, 171152
Ella BerstadHeming OrienteringD14157141, 3780467
Fredrik Berning BorchseniusHeming OrienteringH14225126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH15226066, 3671013
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD143637311, 196903
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH15226030, 3667177
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH15200475, 3887056
Malene JebsenHeming OrienteringD15204667, 3668720
Henrik ReuschHeming OrienteringH15194450, 3779683
Paul Johan SlungaardHeming OrienteringH14201915
August Syrdal ØenHeming OrienteringH153649324, 501505
Kristian ØstermannHeming OrienteringH15187042, 3649175
Live ØstvoldHeming OrienteringD153607983, 181518

Hemsedal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor RudningenHemsedal ILH15165211, 165211
Sindre UlsakerHemsedal ILH14228377, 3725421

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD16212879

IK Grane Arendal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringH15186064, 186064
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD14186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD14222250

IL BUL-Tromsø (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH16501418
Henning StrandIL BUL-TromsøH14192370, 3709789
Idunn StrandIL BUL-TromsøD163692209, 180268
Hans UrsetIL BUL-TromsøH14501098

IL Gular (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise BakkejordIL GularD15196752
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD15192334, 3828795
Oda Kjellevold MaldeIL GularD14504497, 3785060

IL Tyrving (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stella HolmboeIL TyrvingD15151172
Iris HolstIL TyrvingD153632163, 181925
Mina JørgensenIL TyrvingD163699832, 200361
Emma Meyer LarssonIL TyrvingD16183330, 3630498
Ingrid Lund HovdenIL TyrvingD163885175, 500311
Ådne SkjærsteinIL TyrvingH15502428, 3635950
Silje SlungaardIL TyrvingD15502441

IL Veten (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias BergsetIL VetenH163682291, 229749
Leif-Inge JevnlidIL VetenH15212038
Sven Bergset LangvikIL VetenH15504586
Tord SølvbergIL VetenH14223715

Indre Østfold OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKH14203671
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKH14197991
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKD16197855
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH16215056
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD14187069
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OKH15186899
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKH14187003
Theodor LierIndre Østfold OKH15186901

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLD14211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLD14212810

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OLH153123650, 502338
Johan EgerKongsberg OLH14500586, 3707791
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLD153598828, 210112
Åsne HaavengenKongsberg OLD153791977, 202045
Rolf Trygve HaugKongsberg OLH153674843, 192397
Selma HøivoldKongsberg OLD14503909
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLH14179399, 3635570
Erlend LangeggenKongsberg OLH143690781, 211331
Ingvild LangeggenKongsberg OLD163691557, 192879
Marte Karine LarsenKongsberg OLD163541802, 229423
Olav Kristian LundKongsberg OLH15228395, 3624350
Konstanse MoholthKongsberg OLD143572666, 184520
Tale StrandKongsberg OLD163630720, 158096
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD15193062, 3802121
Karoline TorøKongsberg OLD15183883, 3726197
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH143656253, 502815
Mari ØverbyKongsberg OLD14217555, 3635414

Konnerud IL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD16502696, 3122363
Nicolai HarvikKonnerud ILH163688074, 181626
Nora Småge HilsenKonnerud ILD153673621, 212632
Tiril HolenKonnerud ILD14228510
Martine JægtvikKonnerud ILD16500243
Tiril KihleKonnerud ILD14500282
Thea LandKonnerud ILD163672573, 202977
Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILH143642519, 180942
Andrea RanvikKonnerud ILD163640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud ILD163640794, 500558
Tonje-Malin RhrichKonnerud ILD163668803, 211625
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD163645793, 502918
Hedda SpangbergKonnerud ILD14212664, 3641412
Mari Landro SvingheimKonnerud ILD163640265, 500237
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD14212335, 3807716

Kristiansand OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Odd BergeKristiansand OKH15212666, 212666
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD16221130, 221130
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH16500623
Silje KregnesKristiansand OKD163621232, 221435
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH14501209
David RundeKristiansand OKH163620309, 221505
Brage TakleKristiansand OKH14198046

Kvikne IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD14213330, 3573086
Emilie SchärerKvikne ILD143818515, 213321

Lardal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD14217355
Eline SchjervenLardal OLD14192960
Mina SchjervenLardal OLD15154292

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD15209884, 3652419
Iver RingheimLarvik OKH15195549

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD14217670, 3639010
Martine SkjelsvikLillehammer OKD14208587, 3650652

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OLD143635125, 186113
Ingrid BlindheimLillomarka OLD153504479, 187075
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH16185832, 3886017

Markane IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane ILD14503900

Melhus IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oskar StorlerMelhus ILH14224320
Erik Tofte jrMelhus ILH14224351

Meløy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Børge StrømsvikMeløy OKH14203421

Mo OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida SolliMo OKD14212966

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanna Sofie LongfjeldModum OLD14205438, 212818

Molde og Omegn IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IFH15
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IFD16210054, 501776

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carmen DirroMåren OKD16203743, 203743
Noor Dirro-HeluMåren OKD14203003
Luciana Maria SvadsMåren OKD14503393

Nidarøst OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD15213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD16224270, 224270

Nittedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH143810637, 193682
Herman BrunborgNittedal OLH16190333, 3810975
Simen FritznerNittedal OLH153595618, 205387

Notodden OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD14213060, 3700697
Jakob Schia LøeNotodden OLH1686892
Mina Borgejordet SimonesNotodden OLD14213054, 3486859
Snorre SlokvikNotodden OLH15236512, 3488665
Åsmund SlokvikNotodden OLH15207902, 3488517

Nydalens SK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SKH143885316, 228404
Marte Madslien BakkenNydalens SKD15194709, 3641230
Rolf Andreas BergNydalens SKH14192670, 3583820
Gaute BerganNydalens SKH143604097, 502486
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD153785011, 219188
Tobias EspedalNydalens SKH153670999, 501469
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH153613833, 204306
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH163636453, 502959
Elise Wærp HaugeNydalens SKD14194109, 3525557
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH143639903, 502697
Isak JonssonNydalens SKH163602398, 502695
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH153847779, 501270
Anders Håvard LarsenNydalens SKH14186126, 3630654
Marie LilandNydalens SKD16500589, 3883089
Ea LunøeNydalens SKD153624046, 502930
Daniel Azagra NæssNydalens SKH14501771, 3633377
Theo Ring GiskeNydalens SKH15
Oda ScheeleNydalens SKD15501067, 3654589
Frida SolsrudNydalens SKD143614377, 187089
Elias StubberudNydalens SKH14500557, 3646452
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH143644838, 200477
Lars Young VikNydalens SKH163656881, 186295
Pia Young VikNydalens SKD143656352, 502698
Ada WulfsbergNydalens SKD16501377, 3671328

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD163632411, 211180

OK Moss (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK MossD16195675
Tor Erling GjølsjøOK MossH14197713
Adam KristiansenOK MossH15502914
Christopher LadimOK MossH15192251

OK Silsand (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard StangnesOK SilsandH1695814

OK Skøynar (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarH15186846
Hege HallanOK SkøynarD15206280
Louise RonglanOK SkøynarD15186951, 3709557
Trym Nergård RønningOK SkøynarH15181491, 3657665
Håvard VeieOK SkøynarH15206180
Aksel VeskeOK SkøynarH15204339, 204339

OL Toten-Troll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH163561198, 223689
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH153831831, 170846
Jakob MoOL Toten-TrollH16197755, 3831831

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frida HaugskottOL TrollelgD15216794, 3678463

OL Tønsberg og omegn (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD16177707
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH14199522
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH16502662, 3444122
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH16199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD14199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD14199691
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnH15217662
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD15222564
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH15217854

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD15204267, 3781143
Tina KallesonOppsal OrienteringD153876877, 206498
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD163636719, 504480
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH143884863, 186907
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD15191350, 3043221

Porsgrunn OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLD16213400
Martin AusenPorsgrunn OLH14229527
Une HoltermannPorsgrunn OLD14213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD14213424
Halvard KornmoPorsgrunn OLH15184355
Tobias MathisenPorsgrunn OLH14203281
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLD15184432, 3534260
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH14187037

Raumar Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH15180136, 3875630
Anders HorveiRaumar OrienteringH16180144, 3650660
Even Nygaard ØstrengRaumar OrienteringH163605243, 503364
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH16211519, 3580966
Hanne Eide RappRaumar OrienteringD163657913, 206441
Kristine Eide RappRaumar OrienteringD16187233, 3657517
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD153780863, 189018

Ringerike OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OLH14198554
Tuva Aas StræteRingerike OLD16175835, 210737
Mikkel BerglundRingerike OLH14201736
Even Amundsen BjørkliRingerike OLH15217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLH15217086
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLD16220828
Nora Marie EnerhaugenRingerike OLD14220720
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH153695574, 220781

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even BordalRingsaker OKH153351830, 215180
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKH16216741

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH15211220
Jonas EikåsSandefjord OKH15206477

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D163665858, 200631

Sarpsborg OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD15500281
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD16504498
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD15205978

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Erik UglemsmoSelbu OKH14223630

Stavanger Orienteringsklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD15211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD14207851
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD14207648

Steinkjer OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BelboSteinkjer OKH15
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKH14212417
Vegard JermstadSteinkjer OKH14204813, 204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH14165236, 165236
Fredrik MøllerSteinkjer OKH143553815, 203345
Marius MøllerSteinkjer OKH16195832, 3556735
Sindre TusetSteinkjer OKH14212111

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringH163575784, 227490
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD14235930, 3495215

Stokke IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BrevikStokke ILH16211588, 211588
Hallgeir BrevikStokke ILH14187112
Frida DalerStokke ILD16243564, 243564
Even GravningenStokke ILH16203625, 3642402

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annie MyhreStord OrienteringD16197840

Sturla, IF (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IFD16212906, 3556149
Egil FrydenlundSturla, IFH16209839
Ine InstanesSturla, IFD15199367
Malene InstanesSturla, IFD15199366
Lukas KlausenSturla, IFH14213015
Joachim Sandor KnudsenSturla, IFH15228461
Ingeborg KvarmeSturla, IFD163649746, 67403
Olav MelheimSturla, IFH14197793
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH15211840, 211840
Iselin SørensenSturla, IFD1582105, 82105
Johan Kristian UndelandSturla, IFH163738093, 144063

TIF Viking (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik HellenTIF VikingH15208676
Magnus Strømme LidTIF VikingH14195921
Mari Strømme LidTIF VikingD16185870
Tora Aasheim NymarkTIF VikingD16192399, 3597432

Tverlandet IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILD16217868

Tynset IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IFH143658424, 502773
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH163501012, 187109
Jørgen SchjølbergTynset IFH153657103, 501269
Anna Vangen LunåsmoTynset IFD16236746, 3583457

Varegg Fleridrett (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BohneVaregg FleridrettH15217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH14186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH15202222
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH16182012
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD16184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH1563336
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD15204579, 3895992
Tage RosenlundVaregg FleridrettH15191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH16186221

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH16222559

Verdal OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iver Gjedrem LundVerdal OKH143607835, 227791
Tore MarkhusVerdal OKH16211324, 3710407
Trude MarkhusVerdal OKD14181876, 3483310
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH16187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH14500634

Wing OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BraathenWing OKH15228370, 228370
Gabriel CallananWing OKH15203540, 203540
Erling Eide HustvedtWing OKH15502362, 3717360
Petter Andreas LonaWing OKH14212595
Nikolai RenolenWing OKH15504504
Jonas VindalWing OKH16161002, 3590288

Østmarka OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OKD16212503, 3814126
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH163813581, 223605
Henrik GudimØstmarka OKH153832201, 212620
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD15212463, 3635976
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD15501167, 3613973
Magnus JystadØstmarka OKH14212531, 3813904
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD15158320, 3640729
John OtterleiØstmarka OKH153830726, 179410
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD143883733, 187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD153815461, 212068

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU OrienteringH153789062, 192755
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH15184396

Annonser

IOF Eventor