Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 433 påmeldte deltakere.

H14 (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316, 228404
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221, 3638319
Erlend AuneByåsen IL200441, 3562709
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Sondre BataldenFana IL3490075, 213380
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Rolf Andreas BergNydalens SK192670, 3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097, 502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering225126
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Arthur BrunborgNittedal OL3810637, 193682
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig3647013, 212776
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sebastian Rød FeragenTynset IF3658424, 502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903, 502697
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK212417
Vegard JermstadSteinkjer OK204813, 204813
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399, 3635570
Magnus JystadØstmarka OK212531, 3813904
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Lukas KlausenSturla, IF213015
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543, 3672961
Erlend LangeggenKongsberg OL3690781, 211331
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 3630654
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Gaute LindaasElverum OK500901, 3642972
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK3607835, 227791
August MaskeFreidig3653144, 212807
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236, 165236
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417, 3810595
Fredrik MøllerSteinkjer OK3553815, 203345
Vemund MølnvikFreidig213305, 3645892
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519, 180942
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771, 3633377
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK3636255, 176005
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863, 186907
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344, 3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Oskar StorlerMelhus IL224320
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370, 3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557, 3646452
Vegard Ulseth SylteFreidig3785326, 220833
Birk Felland SætnanFossum IF3636339, 213433
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Sindre UlsakerHemsedal IL228377, 3725421
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838, 200477
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253, 502815

D14 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125, 186113
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745, 201925
Julie BerntzenFet OL3886488, 225581
Ella BerstadHeming Orientering157141, 3780467
Mari BrendeFossum IF3885464, 191212
Anna ChristensenFreidig3648060, 225367
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig142824, 3581154
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Emma EngehultNotodden OL213060, 3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311, 196903
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330, 3573086
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 3661295
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Tiril HolenKonnerud IL228510
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering3715315, 212638
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306, 179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116, 3682200
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Tiril KihleKonnerud IL500282
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130, 3654035
Johanna Sofie LongfjeldModum OL205438, 212818
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Oda Kjellevold MaldeIL Gular504497, 3785060
Trude MarkhusVerdal OK181876, 3483310
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL3572666, 184520
June MunkebyFrol IL195938, 3299195
Linnea MunkebyFrol IL195841
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Silje Marie NissenFreidig212787, 3642329
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Astrid RognstadHadeland OL3645033, 180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL3589587, 192919
Eline SchjervenLardal OL192960
Emilie SchärerKvikne IL3818515, 213321
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054, 3486859
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587, 3650652
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930, 3495215
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK3614377, 187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664, 3641412
Luciana Maria SvadsMåren OK503393
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733, 187192
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352, 502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410, 3492121
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3635414
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H15 (96)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering3789062, 192755
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911
Henrik BelboSteinkjer OK
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666, 212666
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735, 212353
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Even BordalRingsaker OK3351830, 215180
Henrik BraathenWing OK228370, 228370
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Martin BrækkeHalden SK181957, 3668639
Erlend BørliFossum IF504152, 3682663
Gabriel CallananWing OK203540, 203540
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Vetle DrageKongsberg OL3123650, 502338
Einar EideByåsen IL209976, 3801479
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545, 3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999, 501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363, 502244
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064, 186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833, 204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030, 3667177
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Simen FritznerNittedal OL3595618, 205387
Gard FrostAlta OL502117
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475, 3887056
Henrik GudimØstmarka OK3832201, 212620
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Sondre Zahl HagenFossum IF213227, 3861598
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843, 192397
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig3597143, 184323
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF
Erling Eide HustvedtWing OK502362, 3717360
Grunde IsaksætreGrue IL3577459, 191269
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Mikkel KatlaFossum IF3630894, 203103
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Adam KristiansenOK Moss502914
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb3644457, 212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3831831, 170846
Christopher LadimOK Moss192251
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3624350
Birk Bell LysakerFana IL3489101, 211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Jon MarcussenHarstad OL213021, 213021
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574, 220781
John OtterleiØstmarka OK3830726, 179410
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Nikolai RenolenWing OK504504
Henrik ReuschHeming Orientering194450, 3779683
Theo Ring GiskeNydalens SK
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 211840
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor RudningenHemsedal IL165211, 165211
Jostein RøFreidig203648, 3642683
Tobias RøddeGanddal IL197866
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491, 3657665
Jørgen SchjølbergTynset IF3657103, 501269
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428, 3635950
Snorre SlokvikNotodden OL236512, 3488665
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3488517
Håkon SæternesByåsen IL502484
Magne SætherFredrikstad SK184529, 184529
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jakob TorgersenHalden SK3681129, 204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339, 204339
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408, 501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031, 202160
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324, 501505
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 3649175

D15 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267, 3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3466192, 216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557, 171152
Stine AuneNidarøst OK213563
Lise BakkejordIL Gular196752
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479, 187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011, 219188
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828, 210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK3624368, 212683
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977, 202045
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 3678463
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463, 3635976
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621, 212632
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 3652419
Stella HolmboeTyrving IL151172
Iris HolstTyrving IL3632163, 181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3613973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667, 3668720
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877, 206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206, 502699
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320, 3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046, 502930
Ina MartiniAsker Skiklubb502246, 3880283
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432, 3534260
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579, 3895992
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Louise RonglanOK Skøynar186951, 3709557
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419, 185887
Oda ScheeleNydalens SK501067, 3654589
Mina SchjervenLardal OL154292
Tale Tannvik SkeiFreidig3214061, 221189
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980
Silje SlungaardTyrving IL502441
Vilde Lereim StorliFreidig3653276, 179918
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062, 3802121
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863, 189018
Iselin SørensenSturla, IF82105, 82105
Berthe TesloHadeland OL3644499, 502452
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Oda Isnes TyseEiker OL3679081, 192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350, 3043221
Maren VikenByåsen IL3784667, 192325
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK3815461, 212068
Live ØstvoldHeming Orientering3607983, 181518

H16 (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Elias BergsetIL Veten3682291, 229749
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588, 211588
Herman BrunborgNittedal OL190333, 3810975
Christian BrynildsenHalden SK225088
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198, 223689
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Even GravningenStokke IL203625, 3642402
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3813581, 223605
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3444122
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453, 502959
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Nicolai HarvikKonnerud IL3688074, 181626
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK
Brage IversenBergens TF206538
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Isak JonssonNydalens SK3602398, 502695
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering225741
Vegard KittilsenFreidig153660, 3652674
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig3642055, 179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering3575784, 227490
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521, 179826
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Tore MarkhusVerdal OK211324, 3710407
Jakob MoOL Toten-Troll197755, 3831831
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Marius MøllerSteinkjer OK195832, 3556735
Matias NissenFreidig214966, 3575297
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering3605243, 503364
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012, 187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3580966
Trygve Nummedal OsFørde IL132217, 132217
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
David RundeKristiansand OK3620309, 221505
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Lars SandstadFreidig3505393, 142524
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Vegard StangnesOK Silsand95814
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Halvor Fetveit SundalFana IL213178, 3490588
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093, 144063
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK3656881, 186295
Jonas VindalWing OK161002, 3590288
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835, 210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709, 212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3122363
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK212503, 3814126
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130, 221130
Silje CarlsenSturla, IF212906, 3556149
Frida DalerStokke IL243564, 243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743, 203743
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411, 211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL3770773, 188992
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813, 186921
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698, 3709094
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL3680501, 192291
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 501015
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Mina JørgensenTyrving IL3699832, 200361
Silje KregnesKristiansand OK3621232, 221435
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719, 504480
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746, 67403
Thea LandKonnerud IL3672573, 202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557, 192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802, 229423
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3684867
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Kamilla LomeHamar OK3653094, 189071
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175, 500311
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL3680519, 211618
Matilde MunkebyFrol IL227491
Annie MyhreStord Orientering197840
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399, 3597432
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)3665858, 200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Andrea RanvikKonnerud IL3640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud IL3640794, 500558
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913, 206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL3668803, 211625
Ingeborg RognstadHadeland OL155546, 3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575, 185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 502918
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF210054, 501776
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209, 180268
Tale StrandKongsberg OL3630720, 158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265, 500237
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746, 3583457
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588, 3645579
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Annonser

IOF Eventor