Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709, 212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3122363
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK212503, 3814126
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130, 221130
Silje CarlsenSturla, IF212906, 3556149
Frida DalerStokke IL243564, 243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743, 203743
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411, 211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL3770773, 188992
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813, 186921
Hedda Hoff HagenByåsen IL3709094, 222698
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL3680501, 192291
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 501015
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Silje KregnesKristiansand OK3621232, 221435
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719, 504480
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746, 67403
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557, 192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802, 229423
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3684867
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK3883089, 500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Kamilla LomeHamar OK3653094, 189071
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL3680519, 211618
Matilde MunkebyFrol IL227491
Annie MyhreStord Orientering197840
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399, 3597432
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)3665858, 200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Andrea RanvikKonnerud IL3640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud IL3640794, 500558
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913, 206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517, 187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL3668803, 211625
Ingeborg RognstadHadeland OL155546, 3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575, 185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918, 3645793
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF210054, 501776
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209, 180268
Tale StrandKongsberg OL3630720, 158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265, 500237
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746, 3583457
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588, 3645579
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Annonser

IOF Eventor