Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D15 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143, 204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3466192, 216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557, 171152
Stine AuneNidarøst OK213563
Lise BakkejordIL Gular196752
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230, 194709
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479, 187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 3598828
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 3624368
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977, 202045
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg3678463, 216794
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463, 3635976
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621, 212632
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419, 209884
Stella HolmboeTyrving IL151172
Iris HolstTyrving IL3632163, 181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3613973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667, 3668720
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877, 206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 3820206
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320, 3640729
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283, 502246
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432, 3534260
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett3895992, 204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Louise RonglanOK Skøynar186951, 3709557
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419, 185887
Oda ScheeleNydalens SK501067, 3654589
Mina SchjervenLardal OL154292
Tale Tannvik SkeiFreidig3214061, 221189
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980
Silje SlungaardTyrving IL502441
Vilde Lereim StorliFreidig179918, 3653276
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062, 3802121
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863, 189018
Iselin SørensenSturla, IF82105, 82105
Berthe TesloHadeland OL3644499, 502452
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Oda Isnes TyseEiker OL3679081, 192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221, 191350
Maren VikenByåsen IL3784667, 192325
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK3815461, 212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3607983

Annonser

IOF Eventor