Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 11 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H14 (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK3885316, 228404
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319, 222221
Erlend AuneByåsen IL200441, 3562709
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Sondre BataldenFana IL3490075, 213380
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820, 192670
Gaute BerganNydalens SK3604097, 502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering225126
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Arthur BrunborgNittedal OL3810637, 193682
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig3647013, 212776
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sebastian Rød FeragenTynset IF3658424, 502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 3639903
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK212417
Vegard JermstadSteinkjer OK204813, 204813
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399, 3635570
Magnus JystadØstmarka OK212531, 3813904
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Lukas KlausenSturla, IF213015
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543, 3672961
Erlend LangeggenKongsberg OL3690781, 211331
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 3630654
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Gaute LindaasElverum OK500901, 3642972
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK3607835, 227791
August MaskeFreidig3653144, 212807
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236, 165236
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417, 3810595
Fredrik MøllerSteinkjer OK3553815, 203345
Vemund MølnvikFreidig213305, 3645892
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519, 180942
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771, 3633377
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK3636255, 176005
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907, 3884863
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345, 191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Oskar StorlerMelhus IL224320
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370, 3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557, 3646452
Vegard Ulseth SylteFreidig3785326, 220833
Birk Felland SætnanFossum IF3636339, 213433
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Sindre UlsakerHemsedal IL3725421, 228377
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838, 200477
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253, 502815

Annonser

IOF Eventor