Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finn Skedsmos minneløp 2016

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2016
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 24 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006
Nikolai TesloHadeland OL204702

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Maiken SandbergNydalens SK191080

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari JøranliTorpa OL501024

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Linda FredhMåren OK184147
Kirsti KringhaugRingerike OL62523

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Grete S B HoviSkien OK184157
Trude FixdalIL Koll190628
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OK500607
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HagaRaumar Orientering195480
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus HaakestadNittedal OL79221
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Bjørn BergeHadeland OL221406
Robert FredriksenNotodden OL62763
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Henning RøbergNittedal OL154220
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Einar TesloHadeland OL487966

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Martin GranlyLillomarka OL181270
Stein H. HagenFossum IF206289
Håkon JendalFossum IF214746
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Egil RundbergetNydalens SK157483
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Gjermund RørenEiker OL173451
Per SandbergNydalens SK181026
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Njål SvingheimKonnerud IL200368

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Tor TrøanHadeland OL501084
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Klaus EngenEidskog OL216401
Jan JansenOK Moss195769
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964

D 13-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015

H 13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IF213227

Trim (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Astrid BjørnerødOK Moss198017
Tore BjørnerødOK Moss61943
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Knut EegAsker Skiklubb216872
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Petter FureOppsal Orientering77361
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Tore KjølsethNydalens SK184116
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Lars LienGjø-Vard OL187270
Guro MoOL Toten-Troll202266
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Iver RognstadHadeland OL176094
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

Annonser

IOF Eventor