Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ski-o-treff sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 13-163567633
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 13-163567971
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 13-163719200
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 40-
Ina MartiniAsker SkiklubbD 13-163604139
Sara MartiniAsker SkiklubbD 11-123640182
Martha WisløffAsker SkiklubbN-åpen3478732
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 13-163478054
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 40-3478732
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 40-
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbH 13-16
Astrid YtterbøAsker SkiklubbN-åpen
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-163677408

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-3623527

Elverum OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even LindaasElverum OKH 13-163651452
Mats LindaasElverum OKH 13-163642972

Fossum IF (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 11-123521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH 13-163447885
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610
Åsne Naadland HoloFossum IFD 13-163725991
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 13-163625530
Nils HæstadFossum IFH 50-
Odd Arve LienFossum IFH 50-
Emil StørmerFossum IFH 13-163154374
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-163636339

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OLD 13-163591674

Hadeland OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLN-åpen
Hanne KvåleHadeland OLD 50-

Halden SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 13-163694023
Kjetil BjørloHalden SKH 40-
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-3574563
Niels Christian HellerudHalden SKH 13-163640208
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 40-3608270

IL Tyrving (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard BergIL TyrvingH 50-
Solveig Eline BergIL TyrvingD 13-163698198
Maren NorderudIL TyrvingD 13-163668670

Kjelsås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås ILH 50-3234192

Kongsberg OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 13-163659711
Helene EgerKongsberg OLD 13-163708633
Johan EgerKongsberg OLH 13-163707791
Marte EgerKongsberg OLN-åpen
Marlin HaavengenKongsberg OLD 13-163475951
Åsne HaavengenKongsberg OLD 13-163397643
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 13-163691557
Jon StrandKongsberg OLN-åpen
Tale StrandKongsberg OLD 13-163630720
Andrea VaneboKongsberg OLD 13-16

Konnerud IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud ILH 50-
Jenny BaklidKonnerud ILD 13-163122363
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-
Aslak HeimdalKonnerud ILH 13-163376068
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 13-16212321
Hanna SpangbergKonnerud ILN-åpen
Hedda SpangbergKonnerud ILD 13-163641412
Mette SpangbergKonnerud ILD 40-
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-16212335

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OLH 50-3380912
Gunhild HennumLierbygda OLD 50-3607322

Lillehammer OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-163639010
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 11-123638301
Valborg MadslienLillehammer OKD 40-3638962

Lillomarka OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 13-16
Oda Marie ColquhounLillomarka OLD 13-16
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 13-16
Maria Rørvik HaverLillomarka OLD 13-16158421
Merete RørvikLillomarka OLD 40-
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 13-163526019

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lagD 60-
Sigurd DæhliLøten o-lagH 60-

Nittedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 13-163630829
Herman BrunborgNittedal OLH 13-163551165
Lauritz BrunborgNittedal OLN-åpen

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen SlokvikNotodden OLH 17-
Snorre SlokvikNotodden OLH 13-16
Åsmund SlokvikNotodden OLH 13-16

Nydalens SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 13-163641230
Audun BerganNydalens SKH 13-16153565
Gaute BerganNydalens SKH 13-163604097
Nils BerganNydalens SKH 50-3613114
Åse BerganNydalens SKD 17-204666
Tobias EspedalNydalens SKH 13-163670999
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3554417
Isak JonssonNydalens SKH 13-163602398
Anne MadslienNydalens SKD 50-3327434
Ingrid MadslienNydalens SKD 13-163552494
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
Marie UllevålseterNydalens SKD 17-
Ada WulfsbergNydalens SKD 13-163671328

OK Skøynar (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje RønningOK SkøynarH 50-
Trym Nergård RønningOK SkøynarH 13-163657665

OK Øst (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørnar TollefsenOK ØstH 50-

OL Toten-Troll (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollN-åpen
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH 13-163561198
Jakob MoOL Toten-TrollH 13-16
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollD 40-
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollN-åpen

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleOL Vallset/StangeH 13-163638889

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH 17-3693603

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar OrienteringD 17-3725454
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 13-16

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 17-3441508

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 50-3559564

Vang OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OLH 50-3377165
Heidi Therese WiestVang OLD 17-3574712
Stig WiestVang OLH 50-

Annonser

IOF Eventor