Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff - NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ski-o-treff - NM stafett
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte lag.

Asker Skiklubb (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Asker Skiklubb 1D17
1Tilla Farnes Hennum3698677
2Synne Strand3739596
3Zsuzsa Fey3406790
Asker Skiklubb 2D17
1Fanni Jauhojärvi Markussen3718798
2Margrethe Wisløff3400611
3Gunhild Hennum3608270
Asker Skiklubb 1H17
1Vegard Gulbrandsen3502952
2Eivind Øfsthus Gravir3385135
3Anders Hauge3419215
Asker Skiklubb 2H17
1Johan Teodor Westly3545159
2Gjermund Gravir856
3Axel Hoveid870

Byåsen IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Byåsen IL 1H17
1Øyvind Wiggen3560604
2Øystein Wiggen3560349
3

Fet OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Fet OL 1H17
1Sander H. Rogndokken195911
2Jørgen Kjos Barkenæs180194
3

Fossum IF (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Fossum IF 1D17
1Ragnhild Hjermstad3389483
2Marianne Hjermstad3722337
3Victoria Hæstad Bjørnstad3624384
Fossum IF 1H17
1Emil Ahlbäck3150687
2Oskar Størmer3599305
3Einar Melsom3499365
Fossum IF 2H17
1Tarjei Holo203231
2Oscar Hæstad Bjørnstad197879
3Øystein Holo

Hadeland OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Hadeland OL 1H17
1Bjørnar Kvåle3668084
2Ove Sætra3677697
3Øyvind Watterdal3685062

Halden SK / NTNUI (1)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI / Halden SK 3D17
1Karoline Dahl Fosby3019510
2Synne Fossøy3445681
3Marianne Dæhli3618022

Kongsberg OL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Kongsberg OL 1D17
1Åsne Skram Trømborg3709573
2Ingrid Kvistad850
3Anne Willkommen Eiken3599107
Kongsberg OL 2D17
1Idunn Haavengen3607629
2Kristiane Rogstad3598224
3Kari Strand846
Kongsberg OL 1H17
1Håkon Lund3396256
2Tord Strand3712049
3Per Øivind Eger857

Konnerud IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Konnerud IL 1H17
1Jørgen Baklid201651
2Håvard Landro Svingheim219380
3Audun Heimdal183721

Lillomarka OL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Lillomarka OL 1D17
1Andrine Benjaminsen3326493
2Ingvild Brekke3659513
3Solveig Blindheim3334869
Lillomarka OL 2D17
1Karoline Sønsterudbråten3501137
2Ingvild C. Fleisje3674363
3Ellen Marie Ariansen3709136
Lillomarka OL 1H17
1Eivind Tonna3410164
2Mathias Benjaminsen186884
3Joar Oldernes3568987

Løten o-lag (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Løten o-lag 1D17
1Evine Westli Andersen3487378
2Sofie Johansson3018751
3Emilie Westli Andersen3593050

NTNUI (6)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI 1D17
1Anna Ulvensøen3673902
2Audhild Bakken Rognstad3676889
3Marta Ulvensøen3676871
NTNUI 2D17
1Kristin Antonsen871
2Mali Gederaas Kanstad3141348
3Eirin Mari Fossøy3231941
NTNUI 1H17
1Simen Eid Nielsen876
2Adrian Opheim3669116
3Jørgen Madslien3684511
NTNUI 2H17
1Vegard Blomseth Johnsen3701604
2Morten Severin Saue
3Jakob Kalvig Skogan3159134
NTNUI 3H17
1Espen Stornes872
2
3
NTNUI 4H17
1
2
3

Nydalens SK (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Nydalens SK 1H17
1Elias Jonsson3561495
2Jørgen Wulfsberg3561404
3Bojan Blumenstein3616307
Nydalens SK 2H17
1Sondre Ruud Bråten3722147
2Sören Jonsson
3Markus Glad3365616

Vang OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Vang OL 1H17
1Eskil Frøisland3576477
2Ole Johan Bråten3515509
3Njaal Ellegaard Melby3659539

Wing OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Wing OK 1H17
1Lars Hol Moholdt3678315
2Christian Hohl3694288
3Sebastian Kvithammer3020104

Annonser

IOF Eventor