Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff - NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ski-o-treff - NM stafett
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte lag.

D17 (11)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum3698677
2Synne Strand3739596
3Zsuzsa Fey3406790
Asker Skiklubb 2
1Fanni Jauhojärvi Markussen3718798
2Margrethe Wisløff3400611
3Gunhild Hennum3608270
Fossum IF 1
1Ragnhild Hjermstad3389483
2Marianne Hjermstad3722337
3Victoria Hæstad Bjørnstad3624384
Kongsberg OL 1
1Åsne Skram Trømborg3709573
2Ingrid Kvistad850
3Anne Eiken3599107
Kongsberg OL 2
1Idunn Haavengen3607629
2Kristiane Rogstad3598224
3Kari Strand846
Lillomarka OL 1
1Andrine Benjaminsen3326493
2Ingvild Brekke3659513
3Solveig Blindheim3334869
Lillomarka OL 2
1Karoline Sønsterudbråten3501137
2Ingvild C. Fleisje3674363
3Ellen Marie Ariansen3709136
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen3487378
2Sofie Johansson3018751
3Emilie Westli Andersen3593050
NTNUI / Halden SK 3
1Karoline Dahl Fosby3019510
2Synne Fossøy3445681
3Marianne Dæhli3618022
NTNUI 1
1Anna Ulvensøen3673902
2Audhild Bakken Rognstad3676889
3Marta Ulvensøen3676871
NTNUI 2
1Kristin Antonsen871
2Mali Gederaas Kanstad3141348
3Eirin Mari Fossøy3231941

H17 (18)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Vegard Gulbrandsen3502952
2Eivind Øfsthus Gravir3385135
3Anders Hauge3419215
Asker Skiklubb 2
1Johan Teodor Westly3545159
2Gjermund Gravir856
3Axel Hoveid870
Byåsen IL 1
1Øyvind Wiggen3560604
2Øystein Wiggen3560349
3
Fet OL 1
1Sander H. Rogndokken195911
2Jørgen Kjos Barkenæs180194
3
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck3150687
2Oskar Størmer3599305
3Einar Melsom3499365
Fossum IF 2
1Tarjei Holo203231
2Oscar Hæstad Bjørnstad197879
3Øystein Holo
Hadeland OL 1
1Bjørnar Kvåle3668084
2Ove Sætra3677697
3Øyvind Watterdal3685062
Kongsberg OL 1
1Håkon Lund3396256
2Tord Strand3712049
3Per Øivind Eger857
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid201651
2Håvard Landro Svingheim219380
3Audun Heimdal183721
Lillomarka OL 1
1Eivind Tonna3410164
2Mathias Benjaminsen186884
3Joar Oldernes3568987
NTNUI 1
1Simen Eid Nielsen876
2Adrian Opheim3669116
3Jørgen Madslien3684511
NTNUI 2
1Vegard Blomseth Johnsen3701604
2Morten Severin Saue
3Jakob Kalvig Skogan3159134
NTNUI 3
1Espen Stornes872
2
3
NTNUI 4
1
2
3
Nydalens SK 1
1Elias Jonsson3561495
2Jørgen Wulfsberg3561404
3Bojan Blumenstein3616307
Nydalens SK 2
1Sondre Ruud Bråten3722147
2Sören Jonsson
3Markus Glad3365616
Vang OL 1
1Eskil Frøisland3576477
2Ole Johan Bråten3515509
3Njaal Ellegaard Melby3659539
Wing OK 1
1Lars Hol Moholdt3678315
2Christian Hohl3694288
3Sebastian Kvithammer3020104

Annonser

IOF Eventor