Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 1767 påmeldte deltakere.

D -10 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Torine Hagen-TafjordHalden SK227521
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Elise RenardKongsberg OL201982
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 11-12N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna BystrømIndre Østfold OK179982
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Karoline FjæreHedrum OL157980
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL137159
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK176311
Mia UrsetIL BUL-Tromsø501100
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 11-12 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Mille Baastad BergIL Tyrving158341
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Morten FjellRøyken OL212850
Mathilde FossaasGimle IF211949
Anne FrøislandVang OL213777
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Vilde Hagen-TafjordHalden SK222075
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Lene HaugeHisøy OK212884
Vida Helland-HansenIL Tyrving160978
Maren HenriksenHalden SK190259
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Emilie Sophie KorssjøenFredrikstad SK209931
Maria KostølKristiansand OK198036
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helle KvalheimHalden SK181365
Marie KvarmeRøyken OL183830
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL211944
Marie SaugestadNydalens SK208017
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aino VirtanenAngelniemen Ankkuri224515
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Maria Strømdal WikFreidig213142
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Julie Sophie WoldOK Moss175924

D 13-16N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF189132
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980
Kristine Myklebust StrømHedrum OL156909
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Karoline StudsrudHisøy OK212604
Karoline TorøKongsberg OL183883

D 13-16C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ada GulliksenIndre Østfold OK179381
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 13 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig142824
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL176158
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb172991
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Ane Malene KolstadFreidig180130
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Hannah MansNydalens SK157489
Trude MarkhusVerdal OK181876
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Eline SchjervenLardal OL192960
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Luciana Maria SvadsMåren OK207640
Oda SørlieNydalens SK171949
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK224455
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Oda ScheeleNydalens SK224243
Mina SchjervenLardal OL154292
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Berthe TesloHadeland OL413058
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

D 15-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Kamilla LomeHamar OK189071
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556

D 15 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Malin HaugeHisøy OK212879
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Inga SandvoldTynset IF228436
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Johanne Midttun SystadNydalens SK169811
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 16 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid HasaasFossum IF195946
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Lisa JenssenHalden SK184540
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Eli KolstadMo OK123898
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Maren NorderudIL Tyrving217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Hanna NysæterSkien OK201437
Dina ReitanFreidig206043
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK501588

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren WigerModum OL217062

D 17-C (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Marit BrødreskiftFreidig180718
Siri Stavsholt BujordetKristiansand OK151358
Anne-Marthe HansenFet OL201984
Kristin M KolltveitFossum IF191681
Mette MaudalKongsberg OL116499
June Helen MyklebustHedrum OL156950
Maj Lene NystuenRøyken OL213103
Tiril ReksnesHadeland OL213442
Linda RivedalSentrum OK200439
Gunn Kristin RosoLardal OL228424
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Tove TesdalIndre Østfold OK216876
Anne Berit UlsakerHemsedal IL186090
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Turid WilliksenFossum IF117701

D 17-B (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie BerganFet OL116845
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL217113
Ida BrændenRaumar Orientering97446
Johanne de PresnoNTNUI217248
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Gro EllegaardVang OL84212
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Elin GravningenStokke IL203626
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett222653
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL157478
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479
Antonette HesselbergLarvik OK177732
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett221418
Trude KlyveOppsal Orientering68541
Irene LangeggenKongsberg OL211330
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering215169
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK210795
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Eli StensliLøten o-lag501070
Susanne StrømHedrum OL173293
Solveig SælFossum IF123767
Marit Follestad TandbergModum OL411304
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092
Anett WallinIL Tyrving182043

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Runa AlmelandFana IL206376
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180
Silje MoeFredrikstad SK213318
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Martha Skogeng ReitenEmblem IL141669
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019

D 21-K (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Susan BøbelIL Imås157081
Eline DrageKongsberg OL500308
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK75949
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Kari LundNittedal OL158240
Silje Uhlen MaursetNTNUI160743
Hilde MolenaarModum OL203467
Gunn Camilla StangOslostudentenes IK202976
Hanne WoldOK Moss96146
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 21- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkenNydalens SK84220
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Anneke Hald BjørgumKristiansand OK500595
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK228426
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Gitte BromanderFredrikstad SK158019
Julie BøbelNydalens SK160945
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Ida Elisabeth FinstadNTNUI188914
Sølvi FossøyEiker OL211620
Bjørg GranlyFreidig79071
Anita HillerenEiker OL94140
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Heidi JensenNTNUI204714
Monica Meum JohansenOK Moss500288
Live LindemarkAsker Skiklubb137284
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Helen MartinsenIL Gular209975
Lene Therese MyrlandNotodden OL169106
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Astri Marie RemmePorsgrunn OL229425
Celine RenardKongsberg OL201981
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering500598
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Inger Anita TollehaugEiker OL181862
Nina Jeanette TollehaugEiker OL193111
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Oda WennemoHalden SK181231
Kjersti Adéla WestinKristiansand OK149322

D 35- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Svenja KernstockOslostudentenes IK206234
Pernille NaufHedrum OL203284
Silvia ShandurkovaUzana208173
Heidi StoksethHalden SK197722
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Grete WestgaardIndre Østfold OK214987
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 40- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering205507
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Monica BerglundRingerike OL182073
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Kristin EgerKongsberg OL196870
Linda FredhMåren OK184147
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Astrid KravdalGjø-Vard OL222718
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK217275
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362
Liv SchjervenLardal OL82130
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876
Kari StrandKongsberg OL158103
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Heidi TronbølFet OL177962
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Sigrid Melander VieFossum IF228272

D 45-K (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ArnestadRingerike OL60523
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
May-lill DammTIF Viking220770
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481

D 45- (88)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Heidi ArnesenFreidig182039
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Katrine BakkeFossum IF89476
Solveig BerganNydalens SK180326
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Gro BørteKristiansand OK184339
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Marit GanoRøyken OL179411
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Marianne HaugeHisøy OK78908
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tonje HolmOK Moss201518
Hilde HovdenakModum OL191353
Marit-Elin IdenOK Moss176256
Anna-Lena JacobssonDegerfors OK
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK224623
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL500552
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Solveig KongsrudModum OL207986
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Mona LomeHamar OK190329
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Marianne LykkeEmblem IL199658
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hege MelbyLardal OL154290
Sigrid MelkildFreidig211655
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Hanne NarvestadHalden SK212117
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF128428
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Irene Felde OlaussenHalden SK222541
Trine OldernesLillomarka OL168298
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Christine Roll PaulsenFredrikstad SK70446
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Janita SkogengEmblem IL199610
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Hanne Løver ThonModum OL206288
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Torill VisterIndre Østfold OK80667
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Vibeke ØyeIL Gular144657

D 50- (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK96505
Turid ArnesenByåsen IL86413
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Anne Catherine EkrollRaumar Orientering79864
Ida EngenRaumar Orientering228076
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Kristin FleisjeNittedal OL175937
Hilde ForbordMalvik IL72257
Else GrandalIL Tyrving190326
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL217263
Rine HanssenByåsen IL208919
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hege HeibergHadeland OL187205
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ingrid HernesØstmarka OK156917
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Tove Beate JelstadModum OL97963
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb198723
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Torild MyrliTIF Viking208566
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Mona J. MølnvikFreidig203492
Kristin NilssenMo OK184314
Monica NordbrødenHalden SK77428
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Ellen Sofie OlsvikNydalens SK126676
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Kristin D SelvigNydalens SK95862
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Siw SolstadIL Tyrving151339
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Helena StubberudNydalens SK500584
Inger SvalandOL Vallset/Stange132847
Eva SyversenRøyken OL222663
Ida SyversenRøyken OL500585
Mona Høiås SætherFreidig215147
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Anne C TurterNydalens SK89472
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Kottonen AnnariittaLynx117811
Grete S B HoviSkien OK184157
Nina BejbomUddevalla OK
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Liz CampbellWarrior OC
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Torun DyrkornEiker OL185988
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Anne Berit EidNydalens SK500280
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Heidi FalckIL Tyrving199505
Annette Falck-LarssonVänersborgs SK
Christine GjermoØstmarka OK146325
Lena GottfridssonNittedal OL402029
Karin GunnarssonStora Tuna OK
Toril HallanLillomarka OL180923
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Tone HollowellOK Tyr156528
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Bente LineIndre Østfold OK190571
Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Anne Line Nydal BergliaEiker OL154283
Grete Berge OwrenFreidig176244
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kjersti RønningHamar OK480289
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Anna Weckner WestlundOK Tyr205607
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Gabriella AxelssonIdefjordens SK208430
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Kerstin BurmanKvillebyns SK
Lis DæhliLøten o-lag181113
Yvonne GalborgenEds SK
Gunnel GillenäsKristinehamns OK84393
Siren GreveBergens TF211515
Britt GunnarssonKristinehamns OK84415
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Mary HealyGEN
Lonka HennariikkaKalevan rasti202656
Wenche HjelmsethMo OK91313
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering87586
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Sirpa LiljaModum OL198084
Berit LundSandefjord OK147544
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Mayna NossenTistedalen FL123815
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Helga PeveriEiker OL129730
Elisabeth RødAndebu IL79499
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumRingsaker OK500607
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv AntonsenFredrikstad SK222067
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Kari BergLarvik OK217231
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Marianne EnghHemsedal IL136944
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Berit HegdalBergens TF215429
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Astri Ese HoleBergens TF480128
Gunn Kari HygenFreidig201973
Kari LillealternFreidig206031
Lisbeth LundeBodø og Omegn IF Orientering217138
Linda VerdeSturla, IF209838
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig401043
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Marith BrekkeHamar OK206359
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Elin DahlenRingerike OL201694
Tea ForbergRond OL69017
Inger HalckMåren OK206549
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig401037
Margareta LarssonOK Njudung482124
Ulla LindheIK Stern183995
Inger LindløvOK Moss183670
Heidrun MattickGimle IF211624
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Else Lerche RaadalFana IL184556
Sissel RavnsborgHamar OK219555
Birgitta StenströmVänersborgs SK402166
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørg BjørloGimle IF136967
Unni DrageHaugerud IF160343
Åste EggenMåren OK186888
Aud Margret KirkhornMåren OK127285
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Johanna YtterbølGimle IF211633
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva BujordetKristiansand OK87064

H -10 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Alf Petter LynumFreidig186849
Gaute NysæterSkien OK170884
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Herman Øen PaulsrudIL Koll212647
Johan SkjåkLillehammer OK213804
Håkon Sæl SteenFossum IF165269
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Theo Winsents SæterMåren OK195570
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Tollef TjentlandLardal OL82132
Martin TorøKongsberg OL175352
Erlend UlsakerHemsedal IL206340

H 11-12N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Karsten FossåsRingerike OL175969
Tobias Tronbøl LiumFet OL81043
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Sindre Sæl SteenFossum IF224692

H 11-12 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Arne BerganKongsberg OL184532
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Mats Olsen ByeModum OL211926
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Odin FismenFossum IF225242
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil GrønliFreidig211762
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Christian Funderud WedumLillehammer OK160008
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Liam WingstedtHalden SK176982
Erik ZagarLarvik OK212309

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Mathias BerganFet OL180195
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157211

H 13-16C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AndersenNydalens SK208659
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Markus EikåsSandefjord OK124974
Daniel EngenRaumar Orientering156925
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Alf Kristian HelleHalden SK199471
Simen HøyerFossum IF205548
Gaute LindaasElverum OK179351
Lars Gåsvik NarvestadHalden SK176148
Marius Selmer-OlsenHalden SK199473
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 13 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK153564
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Adam ConwayKongsberg OL201777
Andreas DaleBergens TF201953
Johan EgerKongsberg OL500586
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Oskar FossåsRingerike OL175968
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen GravningenStokke IL177257
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Mats LindaasElverum OK209963
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Trygve Børte NomelandKristiansand OK221217
Daniel NystuenRøyken OL211692
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Brage TakleKristiansand OK198046
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 14 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227531
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Even BordalRingsaker OK215180
Martin BrækkeHalden SK181957
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Vetle DrageKongsberg OL182097
Einar EideByåsen IL209976
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Henrik R HoltHedrum OL186936
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Christopher LadimOK Moss192251
Olav LundKongsberg OL228395
Birk Bell LysakerFana IL211313
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Jostein RøFreidig203648
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL159668
Magne SætherFredrikstad SK184529
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689

H 15 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Herman BrunborgNittedal OL190333
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Isak JonssonNydalens SK204677
Vegard KittilsenFreidig153660
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Eirik KrokaFredrikstad SK214737
Tore MarkhusVerdal OK211324
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Erik MårtenssonModum OL78533
Håkon August NordbøModum OL159021
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
David RundeKristiansand OK221505
Lars SandstadFreidig142524
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander SmebyNydalens SK191203
Simen Spets StorhovFreidig203586
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Lars Young VikNydalens SK186295

H 16 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Oskar ArnevikRingerike OL160184
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Audun BerganNydalens SK153565
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Sølve DrageKongsberg OL211391
Mats EidsmoFreidig179813
Johan EikangerIL Gular184233
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter GisholtFossum IF198904
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Oliver Wallin HigginsIL Tyrving185097
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Even LindaasVang OL202094
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Skjalg NysæterSkien OK413048
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Emil StørmerFossum IF214741
Fredrik SveenVang OL188458
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne JutulstadNTNUI221404
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL198610
Svend Kristian EidstenSturla, IF159616
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK216740
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Per Anders RemmePorsgrunn OL229424
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-B (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb228400
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Morten AndresenOK Skeidi187234
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Kenneth DybvikStokke IL195593
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Kai FunderudLillehammer OK80592
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Martin KaspersenMo OK186196
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Jon MoholthKongsberg OL229426
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Kristoffer NylundEiker OL204771
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
David SolliSkien OK219554
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tommy SæterKongsberg OL200438
Thor VollsetHeming Orientering216665
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317
Simon NysæterSkien OK184474
Tobias R. HyllesethSentrum OK225270
Håvard RokkanMo OK186141
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Lasse SimonsenFredrikstad SK71981
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579

H 21-K (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Lars BredalenNittedal OL221075
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Martin SørensenEiker OL
Arne SørliEidskog OL176000
Patrick TschoppOLV Luzern
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157213

H 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Stian BergersenIL Tyrving68522
Daniel FløtreNydalens SK193116
Robert FredriksenNotodden OL62763
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Henrik Kvikne HansenNydalens SK197807
Eirik Jansson HaverstadNydalens SK201949
Sindre Jansson HaverstadNTNUI191591
Håkon HeggedalNydalens SK71955
William HollowellOK Tyr181930
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Donatas KontautasOK Moss169814
Karsten Alexander KoplandModum OL149733
Magnus KyrkjebøNTNUI192947
Tommi LuchsingerKongsberg OL158126
Håvard MyhreNTNUI198915
Mathias OlsenLarvik OK501101
Thomas RuudÅs-NMBU Orientering173305
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

H 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Stefan KernstockOslostudentenes IK206372
Gabriel LombriserOLG Basel
Erik S MolenaarModum OL203518
Bruno NazárioKristiansand OK176540
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H 40- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OK205393
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Tom BerganFet OL181103
Lars BerglundRingerike OL71663
Are BisethKongsberg OL227498
Audun BjerknesMåren OK212105
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Atle BorgersenHedrum OL203672
Lars ChristiansenIndre Østfold OK229638
Jon DaleBergens TF201908
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL145396
Morten FismenFossum IF79826
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond Ivar FossaasGimle IF194812
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Kyrre GranFet OL180192
Vegard GrønliFreidig69067
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Tore Rytter JakobsenOK Moss209899
Andreas JohanssonHalden SK157999
André JægtvikKonnerud IL500282
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Steinar LandeBø OL88666
Ola LestebergKongsberg OL211224
Thomas LieFredrikstad SK183732
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Jan Tore LudvigsenIL Koll
David LøverModum OL221340
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178
Erik PaulsrudIL Koll219189
Espen RøsteKongsberg OL204757
Tore SandvikHalden SK192277
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Øyvind StoksethHalden SK172140
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Pål WinsentsMåren OK413165
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45-K (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Petter FureOppsal Orientering77361
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Erik HasliSnertingdal IF Orientering410839
Inge HaugeHisøy OK173172
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering217139
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Trond LamarkGanddal IL184425
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Arne OlaussenOppsal Orientering212437
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Endre UlsakerHemsedal IL216820

H 45- (117)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Per Olav AndersenHalden SK71067
Petter AndersenNydalens SK211266
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Gard AntonsenFredrikstad SK69872
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Pål BackstrømHalden SK182029
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BaklidKonnerud IL220872
Espen BergstrømHalden SK226419
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kjetil BjørloHalden SK187303
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Tor BrennaNittedal OL160438
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Arild H ClausenFreidig179864
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Kjetil DammTIF Viking215576
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Otto Richard EideByåsen IL175991
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Tomas EidsmoFreidig173137
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Lars EnerhaugenModum OL211550
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Anders FlågenHeming Orientering411539
Trond FossSandefjord OK205484
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Einar GisholtFossum IF226659
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per GustafssonKongsberg OL176208
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Olav HasaasFossum IF192554
Erik HaugStokke IL203566
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Ståle HeitmannFossum IF500614
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Johan IvarssonFreidig63830
Gudmund JenssenHalden SK184539
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Pål KittilsenFreidig206040
Esten KorenNydalens SK77444
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Tom KristensenLarvik OK177539
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand400927
Bjørnar LynumFreidig185929
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Stig MellingRingerike OL215004
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Ole MyklemyrEiker OL200390
Ivar MølnvikFossum IF157055
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Claus NorstedHalden SK215109
Svein NygårdLillomarka OL206303
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkAskøy OL192524
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Henrik OttesenStord Orientering192132
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Morten RannemFossum IF154160
Øystein RappRaumar Orientering187318
Roar ReitenEmblem IL199606
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Rune ScheeleNydalens SK207658
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Øyvind SolliFet OL
Kjetil SteenFossum IF203559
Odd StrandKongsberg OL145390
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Atle StrømHedrum OL150454
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Andreas SylteFreidig182033
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Einar TesloHadeland OL487966
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Jens TjentlandLardal OL165201
Geir TorgersenHalden SK204759
Svein-Olav TorøKongsberg OL216710
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø181800
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Kenneth VikenTverlandet IL224141
Kimmo VirtanenAngelniemen Ankkuri89207
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (102)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Atle Toft AlmelandFana IL216931
Arild AndresenFossum IF165904
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Ole Christian BangHamar OK154868
Nils BerganNydalens SK191246
Tore BjørnerødOK Moss61943
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Arne BujordetKristiansand OK149104
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Arne GrevskottFrol IL216867
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Stein H. HagenFossum IF206289
Vegard HaldenNydalens SK172690
Bjørn HallanLommedalens IL
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tom HollowellOK Tyr155610
Andreas HuberHamar OK211653
Lars JacobssonDegerfors OK
Håkon JendalFossum IF214746
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK199074
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Kristian KihleRingerike OL160321
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Svein Terje KolstadFreidig154398
Hallvard KorenOK Moss84741
Asle KregnesKristiansand OK184642
Are KristiansenIL Tyrving186247
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Harald KvisliNotodden OL207900
Arild LarsenKongsberg OL192531
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Roger LysnesHedrum OL182119
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Stein MarkhusVerdal OK211651
Thor MellaOppsal Orientering187259
Håkon MogstadFana IL217035
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Jim OlaussenHalden SK63107
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erlend RåheimOK Øst153843
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Tore SandemIndre Østfold OK80675
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Ivar Hegbom SmebyNydalens SK153309
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Jens Even StorhovFreidig182078
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Ole TørnqvistFana IL192921
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Øystein WiggenByåsen IL226114
Jo WiklundNydalens SK172191
Ottar WiklundNydalens SK190668
Svend Arne YtterbølHalden SK413078
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 55- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Martin BagnessWarrior OC
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Frode BergersenHamar OK201926
Morten BergliaEiker OL152755
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Axel BromanderFredrikstad SK216742
Bjørn Are CarlssonFossum IF219122
Terje DengerudNydalens SK187213
Morten DueMåren OK400286
Egil EideIL Tyrving117717
Knut EngenRaumar Orientering228075
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Lars FremstadLarvik OK500246
Thomas GabrielssonVästvärmlands OK
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kottonen HannuLynx109860
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Lars HjermstadFossum IF219123
Morten HulløenKristiansand OK191221
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Asle JahrenRaumar Orientering480029
Arne JohannesenIL Gular61154
Morten JohansenOK Moss221022
Lasse JohanssonEds SK
Sören JonssonNydalens SK224523
Halvor JutulstadBækkelagets SK66846
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Jens Kr KoplandModum OL86843
Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK215054
Nikolay KrupnovIL Tyrving63750
Nils-olof LarssonVänersborgs SK
Tore LindaasElverum OK220882
Johan LundeIL Koll206911
Frode LøsetRingerike OL192394
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Kjell MarksetIL Koll66662
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Øystein MelbyVang OL84213
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Øivind MyhreKongsberg OL220888
Stein Arne NegårdVang OL170443
Jørn NordbrødenHalden SK181865
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Geir OwrenFreidig215196
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Bernt RognesFreidig201831
Trygve RognstadHadeland OL179970
Per-Arne RøstadsandNydalens SK128463
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Per SandbergNydalens SK181026
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Christopher SchiveOK Moss207790
Torbjørn SirumFrol IL187034
Lars SjökvistStora Tuna OK
Don SkantzeIL Tyrving186156
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir StrandFana IL403010
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Carl-Göran StrutzEds SK500268
Helge StubberudNydalens SK500561
Tore SundtjønnÅrvoll IL86520
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Richard TileyLakeland OC
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Ulf WallinGöteborg Majorna OK129751
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Sixten WestlundOK Tyr205605
Ole WiikLardal OL98424
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Peter ØstergaardSøllerød OK200286
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 60- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BejbomUddevalla OK
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Helge EriksenByåsen IL199601
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Stian FalckIL Tyrving97951
Bent GalborgenIndre Østfold OK87607
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Stefan GunnarssonKristinehamns OK84389
Rune HalkeVestre Akers SK409292
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Einar JensenNydalens SK200777
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Einar LienLøten o-lag76183
Rolf LundeEiker OL206414
Magne LysbergFreidig69084
Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK
Geir NilsenEmblem IL165580
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Tommy RoosFalköpings AIK OK
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Per StensethFredrikstad SK116569
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Jan SveenRaumar Orientering172937
Harald ThonSturla, IF209837
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 65- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Atle AlvheimFana IL221422
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Arvid GalborgenEds SK39538
Christer GillenäsKristinehamns OK84392
Svein GrønhovdModum OL80607
Willy GrønstadGimle IF192646
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Runar KittilsenStokke IL169014
Roalh KlevelandKvillebyns SK
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK214815
Knut LillealternFreidig217002
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Torodd OsFørde IL211431
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Gotfred RyghModum OL10013
Paul SkjakerHadeland OL89582
Odd Arild StrandStor-Elvdal SK501168
Åmund TonnaEiker OL94933
Tor TrøanHadeland OL96183
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig201390
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Göran BengtssonTockarps IK
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Harald BrekkeHamar OK206358
Per DalheimKonnerud IL188447
Trond FeiringHamar OK202135
Tormod FjæreHedrum OL187297
Roar ForbordMalvik IL208600
Per FosserIndre Østfold OK208714
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Dagfinn HoleBergens TF216755
Geir HusdalTIF Viking62992
Henrik HvoslefIK Stern193993
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Stefan G LarssonOK Njudung482123
Knut LindløvOK Moss183686
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK165465
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Magne RaadalFana IL184640
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Lasse VråleSturla, IF147450
Trond WettergreenDriv IL180270
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering82384
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Thorbjørn Johan BjørloGimle IF214981
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Thore LøkenOK Moss500287
Per LøvaasOL Trollelg209987
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL210997
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Kjell H. EriksenFossum IF500403
Paul ForsethOL Trollelg191258
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Stein KorenOK Moss84658
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Iver RognstadHadeland OL176094

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor HernesGimle IF500277
John LarssonVästvärmlands OK
Helge TvedtenLarvik OK169252

DIR AL (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK210725
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Audun FingarsenElverum OK216838
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Arvid NelsonLardal OL141022
Ronny NelsonLardal OL206255
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Helen PalmerHalden SK190327
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Fredrik SaugestadNydalens SK208139
Eva SteffensenGimle IF195621
Dana B. SteneNydalens SK215132
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

DIR AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK179894
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Axel Boix EscolanOslostudentenes IK215473
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Pål RundeKristiansand OK182054
Anja WingstedtHalden SK79290
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

DIR B (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil AmundsenLardal OL165202
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Bjørn BrækkeHalden SK207786
Tore Thomas DukefossLillehammer OK224409
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Hildegunn GrønsethFossum IF225132
Robert HafsrødOppsal Orientering205551
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Eilef LandsverkSkien OK127169
Guro MoOL Toten-Troll126639
Aase RanheimRingsaker OK191209
Aileen RundeKristiansand OK177978
Merete RørvikLillomarka OL204205
Tom RådahlIL Tyrving186181
Lene SandvikHalden SK123570
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Rune StrømsvikMeløy OK203422
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa157220
Turid VongravenSkien OK184464
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502

DIR C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjerknesRøyken OL188862
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Laila HelminsenFredrikstad SK177768
Morten HelminsenFredrikstad SK10196
Ingvill HoftunAsker Skiklubb217135
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Lisbeth Søgård JensenSøllerød OK200190
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Terje ThrondsenNittedal OL208683

DIR N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

N-åpen (99)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157215
Iver AarsethNydalens SK213437
Erlend BakkeFossum IF211772
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Eline DalandKristiansand OK176509
Linea DalandKristiansand OK176836
Stella DalbergFet OL201903
Wilma DalbergFet OL201878
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Erlend GrønliFreidig225465
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Sigve Hagen-TafjordHalden SK88605
Nila HillerenEiker OL96855
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157204
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157224
Caroline Sundby JakobsenOK Moss145605
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking223813
Ulrick Angelskår KobbeltvedtTIF Viking224146
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Lars KostølKristiansand OK213510
Thea KvalheimHalden SK212487
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering217586
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Peder MoOL Toten-Troll223878
Helene Stenvik MoenKongsberg OL221088
Emil S MolenaarModum OL203465
Filip MolenaarModum OL203466
Hermine OddenMåren OK203777
Eskil OlaussenOppsal Orientering212351
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Anna Maria PedersenModum OL155653
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Mathis RenardKongsberg OL209723
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Tom RådahlIL Tyrving213621
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Amalie SkjønhaugFet OL213705
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering
Jon StrandKongsberg OL183843
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL166960
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Synne Syversen GihleOppsal Orientering500568
Eline SørliEidskog OL412962
Nikolai TesloHadeland OL204702
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157176
Hans Kristian WigerModum OL216670
Jørgen WigerModum OL216690
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173
Josef ÖhmanGjø-Vard OL166976
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

Annonser

IOF Eventor