Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Halden SK (65)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SKH 45-71067
Jonatan AuneHalden SKH 15202994
Herman Lien BackstrømHalden SKH 11-12159030
Marie Lien BackstrømHalden SKD 11-12159032
Pål BackstrømHalden SKH 45-182029
Runa Lien BackstrømHalden SKD 45-182030
Espen BergstrømHalden SKH 45-226419
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 16182000
Kjetil BjørloHalden SKH 45-187303
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKN-åpen500290
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKD 35-62771
Bjørn BrækkeHalden SKDIR B207786
Elisabeth BrækkeHalden SKD 16212406
Martin BrækkeHalden SKH 14181957
Frauke Schmitt GranHalden SKD 45-181875
Marieluise Schmitt GranHalden SKD 14212683
Sigrid Schmitt GranHalden SKD -10213211
Sigve Hagen-TafjordHalden SKN-åpen88605
Torine Hagen-TafjordHalden SKD -10227521
Vilde Hagen-TafjordHalden SKD 11-12222075
Anne Julsrud HaugenHalden SKD 55-226411
Alf Kristian HelleHalden SKH 13-16C199471
Niels Christian HellerudHalden SKH 16206905
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Gudmund JenssenHalden SKH 45-184539
Lisa JenssenHalden SKD 16184540
Synne Marie JenssenHalden SKD 14211969
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SKH 16181979
Andreas JohanssonHalden SKH 40-157999
Tore Herman KirkebøenHalden SKH 14194817
Helle KvalheimHalden SKD 11-12181365
Thea KvalheimHalden SKN-åpen212487
Hanna Lye MoumHalden SKD 16159033
Hanne NarvestadHalden SKD 45-212117
Lars Gåsvik NarvestadHalden SKH 13-16C176148
Silje Gåsvik NarvestadHalden SKD 11-12N176311
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SKH 17-C216740
Jørn NordbrødenHalden SKH 55-181865
Monica NordbrødenHalden SKD 50-77428
Claus NorstedHalden SKH 45-215109
Ole Øivind NorstedHalden SKH 15181812
Irene Felde OlaussenHalden SKD 45-222541
Jim OlaussenHalden SKH 50-63107
Emma Helene OlsenHalden SKD 11-12212387
Helen PalmerHalden SKDIR AL190327
Thor PalmgrenHalden SKH 70-98612
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 45-199699
Lene SandvikHalden SKDIR B123570
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 13213361
Tore SandvikHalden SKH 40-192277
Marius Selmer-OlsenHalden SKH 13-16C199473
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SKD 13-16N181980
Heidi StoksethHalden SKD 35-197722
Øyvind StoksethHalden SKH 40-172140
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD -10198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKN-åpen198798
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKD 45-226460
Geir TorgersenHalden SKH 45-204759
Jakob TorgersenHalden SKH 14204760
Oda WennemoHalden SKD 21-181231
Anja WingstedtHalden SKDIR AK79290
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKD -10200200
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen181249
Svend Arne YtterbølHalden SKH 50-413078

Annonser

IOF Eventor