Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

N-åpen (99)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157215
Iver AarsethNydalens SK213437
Erlend BakkeFossum IF211772
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Eline DalandKristiansand OK176509
Linea DalandKristiansand OK176836
Stella DalbergFet OL201903
Wilma DalbergFet OL201878
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Erlend GrønliFreidig225465
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Sigve Hagen-TafjordHalden SK88605
Nila HillerenEiker OL96855
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157204
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157224
Caroline Sundby JakobsenOK Moss145605
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking223813
Ulrick Angelskår KobbeltvedtTIF Viking224146
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Lars KostølKristiansand OK213510
Thea KvalheimHalden SK212487
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering217586
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Peder MoOL Toten-Troll223878
Helene Stenvik MoenKongsberg OL221088
Emil S MolenaarModum OL203465
Filip MolenaarModum OL203466
Hermine OddenMåren OK203777
Eskil OlaussenOppsal Orientering212351
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Anna Maria PedersenModum OL155653
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Mathis RenardKongsberg OL209723
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Tom RådahlIL Tyrving213621
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Amalie SkjønhaugFet OL213705
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering
Jon StrandKongsberg OL183843
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL166960
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Synne Syversen GihleOppsal Orientering500568
Eline SørliEidskog OL412962
Nikolai TesloHadeland OL204702
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157176
Hans Kristian WigerModum OL216670
Jørgen WigerModum OL216690
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173
Josef ÖhmanGjø-Vard OL166976
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

Annonser

IOF Eventor