Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 55- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Martin BagnessWarrior OC
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Frode BergersenHamar OK201926
Morten BergliaEiker OL152755
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Axel BromanderFredrikstad SK216742
Bjørn Are CarlssonFossum IF219122
Terje DengerudNydalens SK187213
Morten DueMåren OK400286
Egil EideIL Tyrving117717
Knut EngenRaumar Orientering228075
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Lars FremstadLarvik OK500246
Thomas GabrielssonVästvärmlands OK
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kottonen HannuLynx109860
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Lars HjermstadFossum IF219123
Morten HulløenKristiansand OK191221
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Asle JahrenRaumar Orientering480029
Arne JohannesenIL Gular61154
Morten JohansenOK Moss221022
Lasse JohanssonEds SK
Sören JonssonNydalens SK224523
Halvor JutulstadBækkelagets SK66846
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Jens Kr KoplandModum OL86843
Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK215054
Nikolay KrupnovIL Tyrving63750
Nils-olof LarssonVänersborgs SK
Tore LindaasElverum OK220882
Johan LundeIL Koll206911
Frode LøsetRingerike OL192394
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Kjell MarksetIL Koll66662
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Øystein MelbyVang OL84213
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Øivind MyhreKongsberg OL220888
Stein Arne NegårdVang OL170443
Jørn NordbrødenHalden SK181865
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Geir OwrenFreidig215196
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Bernt RognesFreidig201831
Trygve RognstadHadeland OL179970
Per-Arne RøstadsandNydalens SK128463
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Per SandbergNydalens SK181026
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Christopher SchiveOK Moss207790
Torbjørn SirumFrol IL187034
Lars SjökvistStora Tuna OK
Don SkantzeIL Tyrving186156
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir StrandFana IL403010
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Carl-Göran StrutzEds SK500268
Helge StubberudNydalens SK500561
Tore SundtjønnÅrvoll IL86520
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Richard TileyLakeland OC
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Ulf WallinGöteborg Majorna OK129751
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Sixten WestlundOK Tyr205605
Ole WiikLardal OL98424
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Peter ØstergaardSøllerød OK200286
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Annonser

IOF Eventor