Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 50- (102)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Atle Toft AlmelandFana IL216931
Arild AndresenFossum IF165904
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Ole Christian BangHamar OK154868
Nils BerganNydalens SK191246
Tore BjørnerødOK Moss61943
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Arne BujordetKristiansand OK149104
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Arne GrevskottFrol IL216867
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Stein H. HagenFossum IF206289
Vegard HaldenNydalens SK172690
Bjørn HallanLommedalens IL
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tom HollowellOK Tyr155610
Andreas HuberHamar OK211653
Lars JacobssonDegerfors OK
Håkon JendalFossum IF214746
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK199074
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Kristian KihleRingerike OL160321
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Svein Terje KolstadFreidig154398
Hallvard KorenOK Moss84741
Asle KregnesKristiansand OK184642
Are KristiansenIL Tyrving186247
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Harald KvisliNotodden OL207900
Arild LarsenKongsberg OL192531
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Roger LysnesHedrum OL182119
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Stein MarkhusVerdal OK211651
Thor MellaOppsal Orientering187259
Håkon MogstadFana IL217035
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Jim OlaussenHalden SK63107
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erlend RåheimOK Øst153843
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Tore SandemIndre Østfold OK80675
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Ivar Hegbom SmebyNydalens SK153309
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Jens Even StorhovFreidig182078
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Ole TørnqvistFana IL192921
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Øystein WiggenByåsen IL226114
Jo WiklundNydalens SK172191
Ottar WiklundNydalens SK190668
Svend Arne YtterbølHalden SK413078
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor