Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 11-12 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Arne BerganKongsberg OL184532
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Mats Olsen ByeModum OL211926
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Odin FismenFossum IF225242
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil GrønliFreidig211762
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Christian Funderud WedumLillehammer OK160008
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Liam WingstedtHalden SK176982
Erik ZagarLarvik OK212309

Annonser

IOF Eventor