Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 50- (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Arild AndresenFossum IF165904
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Tore BjørnerødOK Moss61943
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Magne BrændenLillomarka OL83067
Geir BråtenVegårshei IL181985
Arne BujordetKristiansand OK149104
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Arne GrevskottFrol IL216867
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Stein H. HagenFossum IF206289
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Lars JacobssonDegerfors OK
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK199074
Leif JordetVingelen IL203271
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Hallvard KorenOK Moss84741
Are KristiansenIL Tyrving186247
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Harald KvisliNotodden OL207900
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Roger LysnesHedrum OL182119
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Stein MarkhusVerdal OK211651
Håkon MogstadFana IL217035
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Erlend RåheimOK Øst153843
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Tore SandemIndre Østfold OK80675
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Jens Even StorhovFreidig182078
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Øystein WiggenByåsen IL500161
Ottar WiklundNydalens SK190668
Svend Arne YtterbølHalden SK413078
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor