Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 45- (88)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Magne AasAsker Skiklubb228400
Per Olav AndersenHalden SK71067
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Pål BackstrømHalden SK182029
Kjetil BjørloHalden SK187303
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Arild H ClausenFreidig179864
Kjetil DammTIF Viking215576
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Tomas EidsmoFreidig173137
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Anders FlågenHeming Orientering411539
Trond FossSandefjord OK205484
Einar GisholtFossum IF226659
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Inge HaugeHisøy OK173172
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Johan IvarssonFreidig63830
Gudmund JenssenHalden SK184539
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Christian JomaasFossum IF191345
Pål KittilsenFreidig206040
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Tom KristensenLarvik OK177539
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand400927
Bjørnar LynumFreidig185929
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Stig MellingRingerike OL215004
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Ole MyklemyrEiker OL200390
Claus NorstedHalden SK215109
Svein NygårdLillomarka OL206303
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkAskøy OL192524
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Øystein RappRaumar Orientering187318
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Odd StrandKongsberg OL145390
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Andreas SylteFreidig182033
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Einar TesloHadeland OL487966
Jens TjentlandLardal OL165201
Geir TorgersenHalden SK204759
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Svein-Olav TorøKongsberg OL216710
Endre UlsakerHemsedal IL216820
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø181800
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Kenneth VikenTverlandet IL224141
Kimmo VirtanenAngelniemen Ankkuri89207
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

Annonser

IOF Eventor