Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 11-12 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Arne BerganKongsberg OL184532
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Mats Olsen ByeModum OL211926
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil GrønliFreidig211762
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Truls LunåsmoTynset IF89815
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Christian Funderud WedumLillehammer OK160008
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Liam WingstedtHalden SK176982
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor