Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

N-åpen (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157215
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Tyra BråtenSarpsborg OL220986
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Malin GjetangerMåren OK213106
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Erlend GrønliFreidig225465
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157204
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157224
Caroline Sundby JakobsenOK Moss145605
Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking223813
Ulrick Angelskår KobbeltvedtTIF Viking224146
Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK39637
Lars KostølKristiansand OK213510
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Peder MoOL Toten-Troll223878
Emil S MolenaarModum OL203465
Filip MolenaarModum OL203466
Hermine OddenMåren OK203777
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Anna Maria PedersenModum OL155653
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Helene ScheeleNydalens SK211807
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Milla SkålandTrøsken IL202172
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Jon StrandKongsberg OL183843
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL166960
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157176
Hans Kristian WigerModum OL216670
Jørgen WigerModum OL216690
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173
Josef ÖhmanGjø-Vard OL166976

Annonser

IOF Eventor