Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 264 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-183567633, 502140
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-183801305, 500222
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-20500002, 3816220
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 19-203816758, 201382
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 19-20500003, 3785482
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-18207564, 3734308
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 19-203638103, 500286
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 17-183639051, 201650
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-183719200, 226296
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-18207399, 3850385
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-18500265, 3847712
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 19-20500313, 3400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-183478054, 500300
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 19-20500266, 3502523

Askøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD 19-20500914, 3690344

Bodø og Omegn IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18170486, 3293727
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-183614757, 217140
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 19-203781606, 207012

Byåsen IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 19-20195919, 3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 19-203801479, 199727
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-183782240, 208919
Are LodgaardByåsen ILH 17-18216729
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-3560604, 155924

Bækkelagets SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-3617727, 208706
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-3781937, 501217
Lene Godager KaasBækkelagets SKD 21-500290, 3778750
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 19-20501834, 3623527
Louise OramBækkelagets SKD 21-3788544, 197974

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Steinar RagvinBø OLH 21-157187

Eiker OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane DyrkornEiker OLD 17-183684875, 180221
Thea DyrkornEiker OLD 17-18181872, 3681244
Lotte MyklemyrEiker OLD 17-183643228, 221082
Vegard MyklemyrEiker OLH 19-20192295, 3553393

Emblem IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LundanesEmblem ILD 19-20154845, 3594934
Ivar LundanesEmblem ILH 21-3596327, 200904
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILH 19-203598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILH 19-203598679, 188845

Fossum IF (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-500294, 3781127
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-183625274, 197879
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-183624384, 197990
Peter GisholtFossum IFH 17-18198904
Ingrid HasaasFossum IFD 17-183631694, 195946
Martin Borge HeirFossum IFH 19-203393634, 174826
Erling HjermstadFossum IFH 17-18190677, 3779964
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-157480, 3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-183849346, 221133
Tarjei HoloFossum IFH 19-20203231, 3388733
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-18221407, 3725991
Pernille KatlaFossum IFD 17-18191341, 3639663
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-183471083, 160449
Einar MelsomFossum IFH 17-18183652, 3499365
Emil StørmerFossum IFH 17-18214741, 3154374
Oskar StørmerFossum IFH 21-3599305, 209002

Fredrikstad SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18500116, 3640158
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 19-203693843, 501366
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-183621448, 224532
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-3597986, 180916
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SKH 21-170605, 3621430
Marie OlaussenFredrikstad SKD 19-20196727, 3598117

Freidig (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 19-20186037, 3634599
Mats EidsmoFreidigH 17-183816279, 179813
Oda Q FossumFreidigD 19-20137114, 3809969
Ole Wanvik HaugenFreidigH 19-20165123, 3323680
Mathias HermstadFreidigH 17-18159540
Åshild KolstadFreidigD 19-20182129, 3619947
Oscar LyngenFreidigH 17-18222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-18195937, 3830288
Vera MelkildFreidigD 17-183781788, 180322
Kjetil MølnvikFreidigH 19-20211357, 3645074
Adrian OpheimFreidigH 19-203223336, 203662
Dina ReitanFreidigD 17-18206043, 3642832
Malin SandstadFreidigD 19-20159550, 3793395
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-18215145, 3574282
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-183785326, 211561

Frol IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen FiskumFrol ILH 21-187167, 3594439
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21-190906, 3623873
Paul SirumFrol ILH 21-3598240, 211470
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-3230364, 206562
Andreas Svingheim MagerøyFrol ILH 21-211401, 3689411
Martin VisterFrol ILH 21-500292, 3597176

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal ILH 17-18197767

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OLD 17-183715299, 501170
Elias ØhmanGjø-Vard OLH 17-18158026, 3692001

Halden SK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimHalden SKH 19-20194508, 3620705
Karoline AuneHalden SKD 17-183708542, 194816
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18182000, 3694023
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 19-203608270, 182103
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18195770
Elisabeth BrækkeHalden SKD 17-18212406
Marianne DæhliHalden SKD 21-3618022, 221273
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-3598331, 187227
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 19-203624459, 220800
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-207805, 3596749
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-183640208, 206905
Markus HolterHalden SKH 21-222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 21-3776093, 200010
Mats NordbrødenHalden SKH 21-184943
Peter NordbrødenHalden SKH 19-20184944, 3671427
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18196849, 3598398
Filip WadstenHalden SKH 21-199700
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 21-3589272, 204644
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-18207830, 3386745

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH 19-203411287, 188688
Anine LomeHamar OKD 17-183560125, 195757

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 19-203830213, 197968
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-183831716, 193888

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 17-18203283

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-18211112, 3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19-20226304, 3398070
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-183398658, 209873
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-183662384, 195708
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 19-20192628, 3458205

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OKD 19-20193045

IL BUL-Tromsø (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 19-20193120

IL Tyrving (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EkebergIL TyrvingH 21-3598083, 500261
Emil JönssonIL TyrvingH 21-208695
Vegard Brun SagaIL TyrvingH 21-207865, 3625233
Torbjørn SagbergIL TyrvingH 21-185842, 3142635
Oda J SikkelandIL TyrvingD 19-20501590, 3577988
Anders TiltnesIL TyrvingH 21-159512

Kongsberg OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-18500244, 3659711
Helene EgerKongsberg OLD 17-18215112, 3708633
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD 19-203599107, 209814
Idunn HaavengenKongsberg OLD 19-20167389, 3607629
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-183852902, 206386
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLD 17-183402187, 205915
Håkon LundKongsberg OLH 17-183396256, 500550
Ingjerd MyhreKongsberg OLD 21-3094398, 200004
Tord StrandKongsberg OLH 17-183712049, 183842

Konnerud IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-18201651, 3596343
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-18187171, 3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17-18188760, 3770575
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18192570, 3819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 19-20183721, 3818846
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 19-203620671, 203655
Anette JuveliKonnerud ILD 21-3597028, 198905
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 17-18212321

Kristiansand OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 19-20174100, 3594454
Marius AurebekkKristiansand OKH 17-18208690
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-197997, 3608809
Christian BøenKristiansand OKH 21-197760
Sebastian DalandKristiansand OKH 17-18181677, 3624137
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-230085, 3621273
Petter Marki ErichsenKristiansand OKH 21-197823, 3625100
Ståle GjelstenKristiansand OKH 21-3598075, 184459
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 21-3626967, 229996
Morten JørgensenKristiansand OKH 21-221391, 3591039
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 19-20502231, 3601671
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-18221206, 3621455
Marius PyttenKristiansand OKH 19-20197877, 3624624
Håvard WedegeKristiansand OKH 21-3661774, 206479

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 19-20195885, 3481462

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias KristensenLarvik OKH 19-203597416, 216933

Lillomarka OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLD 19-20500915, 3709136
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 21-186884
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 17-18215086, 3567088
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 19-20183300, 3674363
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-18181321, 3782273
Nicholas OskarssonLillomarka OLH 21-3591153, 200090
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-183859287, 186896

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-501130, 3487378

Mo OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-18182130, 3553773
Eli KolstadMo OKD 17-18186199
Lars SolliMo OKH 19-20182025, 3441482

NTNUI (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen AamodtNTNUIH 21-181443, 3589595
Anine AhlsandNTNUID 21-227488, 3249687
Jon Aukrust OsmoenNTNUIH 21-3597937, 500301
Isak BergsetNTNUIH 21-225930, 3599297
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIH 21-3443496, 194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21-186224, 3623501
Emil GranqvistNTNUIH 21-501157
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-3588266, 193890
Erik GustafssonNTNUIH 21-3773439, 169149
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21-200005, 3255163
Marte Hoff HagenNTNUID 21-222695, 3588902
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21-3701604, 184997
Magne JutulstadNTNUIH 21-221404, 3227857
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21-3588829, 196772
Vilde MalmeiNTNUID 19-20207629
Henry McNultyNTNUIH 21-220185
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21-3599248, 182081
Ivar Aukrust OsmoenNTNUIH 21-3620804, 199444
Lars OwrenNTNUIH 21-160424
Mikkel SørensenNTNUIH 21-3548310, 199259
Henrik UpsalNTNUIH 21-184471, 3625027
Ingunn Egeberg VáriNTNUID 21-501086, 3586823
Philipp von ArxNTNUIH 21-189364

Nydalens SK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SKH 21-192578
Audun BerganNydalens SKH 17-183607686, 501605
Åse BerganNydalens SKD 19-20204666, 3612249
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 19-20227567, 3498441
Sondre Ruud BråtenNydalens SKH 21-3722147, 181939
Alan CherryNydalens SKH 21-200459
Henrik EijsinkNydalens SKH 21-3603875, 177948
Håvard HagaNydalens SKH 21-3782182, 88629
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 19-203498821, 501163
Mikal Brastad LarsenNydalens SKH 21-3692670, 214916
Anders NordbergNydalens SKH 21-181232, 3793700
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21-3781416, 500293
Øystein PettersenNydalens SKH 21-192639, 3685583
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 19-203476496, 195911
Malin SørensenNydalens SKD 21-204574
Øystein SørensenNydalens SKH 21-232977
Jostein TandbergNydalens SKH 19-20172203, 3695624
Siri UlvestadNydalens SKD 21-3699345, 206420
Anders VisterNydalens SKH 21-209926, 3597804
Ragne WiklundNydalens SKD 17-18501588, 3869583

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 17-183575644, 200717

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-183771847, 501008
Aurora GjølsjøOK MossD 17-18180937

OL Trollelg (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Seim GrøvlenOL TrollelgH 19-20176026, 3507001
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-183730041, 217107
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 19-203617628, 191301
Andreas SølbergOL TrollelgH 21-3641958, 216649

OL Tønsberg og omegn (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 19-203782323, 194880
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 19-203672177, 501324
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-183847068, 196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-18177757

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-18222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-183826484, 186855
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18178035
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-18170781
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18213681
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-183863792, 203386
Emilie WestinPorsgrunn OLD 19-20203458, 3671922

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21-221058, 3720000

Sandefjord OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 19-20186941, 3441508
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-18206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18199374, 3786902
Maria PrestbøenSandefjord OKD 17-18186139, 3794443

Sandnes IL (Rogaland) (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 19-20220844
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 19-20181468
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 19-20196743, 3664208
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 19-20224622

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OKH 17-183586088, 501323

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-18211766

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-18222632, 3746070
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-18187187, 3772126

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sturla FrydenlundSturla, IFH 19-20209840, 3383676

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKH 21-220225, 3618089

Vang OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-18191177, 3638889
Eskil FrøislandVang OLH 17-183576477, 208085
Even LindaasVang OLH 17-183651452, 202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-183659539, 226137
Sverre NarumVang OLH 17-183796547, 206442
Heidi Therese WiestVang OLD 17-18173253, 3574712

Varegg Fleridrett (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 19-20204540
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-181016, 3709318
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH 21-224634
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 19-20195923
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH 17-18502444, 3831674
Stian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18207688
Christiane TrösseVaregg FleridrettD 21-220066
Håkon Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-204669, 3588761

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie NærestadVegårshei ILD 19-203668902, 180242
Karine VestølVegårshei ILD 19-20206428

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18186841, 3572088
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-183828514, 203471
Andreas RambergØstmarka OKH 17-18207518, 3852639

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 19-2091574, 3611837
Sindre NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 21-207007
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-3618147, 181542

Annonser

IOF Eventor