Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 264 påmeldte deltakere.

D 17-18 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Ingrid HasaasFossum IF3631694, 195946
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF191341, 3639663
Eli KolstadMo OK186199
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 160449
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448, 224532
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Maria PrestbøenSandefjord OK186139, 3794443
Dina ReitanFreidig206043, 3642832
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

D 19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915, 3709136
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 209814
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Oda Q FossumFreidig137114, 3809969
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI227488, 3249687
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Marianne DæhliHalden SK3618022, 221273
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 501217
Ingrid GulbrandsenNTNUI3588266, 193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Lene Godager KaasBækkelagets SK500290, 3778750
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398, 200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Louise OramBækkelagets SK3788544, 197974
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

H 17-18 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3850385
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3621455
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK502231, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Jostein TandbergNydalens SK172203, 3695624

H 21- (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443, 3589595
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Jostein AndersenNydalens SK192578
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Christian BøenKristiansand OK197760
Alan CherryNydalens SK200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 500261
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823, 3625100
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075, 184459
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK3782182, 88629
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 229996
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Emil JönssonTyrving IL208695
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Mikal Brastad LarsenNydalens SK3692670, 214916
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605, 3621430
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Lars OwrenNTNUI160424
Øystein PettersenNydalens SK192639, 3685583
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK220225, 3618089
Vegard Brun SagaTyrving IL207865, 3625233
Torbjørn SagbergTyrving IL185842, 3142635
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesTyrving IL159512
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Philipp von ArxNTNUI189364
Filip WadstenHalden SK199700
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924

Annonser

IOF Eventor