Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Møllesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Møllesprinten
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 10 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Fana IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana ILD13-14192918
Ole TørnqvistFana ILH50192921

Fitjar IL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor L. AgaFitjar ILD/H-12208747
Oda Volden de FineFitjar ILC-Open225373
Oddvar de FineFitjar ILB-Open224074
Eldrid FitjarFitjar ILN-Open225366
Frode FitjarFitjar ILB-Open211460
Mette FitjarFitjar ILC-Open224068
Sofie Bergesen FørreFitjar ILN-Open225557
Anna Fitjar HjelleFitjar ILN-Open211340
Eline Fitjar HjelleFitjar ILC-Open224371
Emma Fitjar HjelleFitjar ILN-Open211295
Jon Fitjar HjelleFitjar ILN-Open211472
Kjetil HjelleFitjar ILB-Open211607
Mari Fitjar HjelleFitjar ILD/H-12224385
Ola Fitjar HjelleFitjar ILN-Open211257
Emilie Skram IsdahlFitjar ILC-Open225044
Eskild Skram IsdahlFitjar ILN-Open223639
Geir Arne IsdahlFitjar ILB-Open192931
Jørgen Skram IsdahlFitjar ILD/H-12192929
Sigrid Skram IsdahlFitjar ILC-Open224899
Jens Øien KlosterFitjar ILH13-14211234
Per Audun KlosterFitjar ILH50156884
Gustav LevågFitjar ILN-Open224959
Jakob RolfsnesFitjar ILH13-1480643
Øyvind SkålevikFitjar ILH50487960
Mathias K. TurøyFitjar ILB-Open156885
Harald WesterheimFitjar ILH5079131
Ole André WesterheimFitjar ILB-Open79126

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH17222627
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD17206521

IL Gular (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD15-16207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD13-14192334
Mai Helen LingaIL GularD50487964
Svein LingaIL GularH50181793

Odda OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Solheim EideOdda OLN-Open206060
Ottar EideOdda OLH17192478
Sindre Solheim EideOdda OLD/H11-12N192098
Erling ForstrømOdda OLH50206065
Einar HansenOdda OLC-Open206066
Elias Nguyen HansenOdda OLD/H11-12N178036
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLC-Open206056
Arve LøyningOdda OLH17206005
Rannveig Oma LøyningOdda OLN-Open206054
Kjetil RønhovdeOdda OLH5080640
Ellinor ØygardOdda OLN-Open192231
William ØygardOdda OLN-Open192597

Os Orienteringsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50212813
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50167045

Stord Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Irinja AlmåsStord OrienteringD17197835
Jarle HallandStord OrienteringH50197844
Råmund Løver HovdenStord OrienteringH17197817
Annie MyhreStord OrienteringD15-16197840
Henrik OttesenStord OrienteringH17192132
Linda RykkjeStord OrienteringD17100200
Stian RykkjeStord OrienteringH15-16207688
Sveinung RykkjeStord OrienteringH17402908
Tonje RykkjeStord OrienteringD/H-12184660
Arnfrid SkjævelandStord OrienteringD1779048
Brynhild Meyer StautlandStord OrienteringC-Open184659
Martin StautlandStord OrienteringH13-14197781
Jørgen WesterheimStord OrienteringH13-14197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH17197944

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH15-16184641

Annonser

IOF Eventor