Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til ”Rekruttenes aften 2015” Bergensregionen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: ”Rekruttenes aften 2015” Bergensregionen
Arrangørorganisasjon: Hordaland
Dato: tirsdag 10 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Askøy OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLklubbens ansvarlige kontaktperson
Helene GrønbechAskøy OLrekrutter -12
Bjørge SolliAskøy OLøvrig ledsager
Thord Nystuen SolliAskøy OLrekrutter -12

Bergens TF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DaleBergens TFrekrutter -12
Benedicte DaleBergens TFklubbens ansvarlige kontaktperson
Christian DaleBergens TFrekrutter -12

Fana IL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILklubbens ansvarlige kontaktperson
Sondre BataldenFana ILrekrutter -12
Amélie Bauer-FurnesFana ILrekrutter -12
Annhild FetveitFana ILøvrig ledsager
Stine Marie Tefre GriegFana ILrekrutter -12
Andrea Hennø HaugenFana ILrekrutter -12
Dorthea Hennø HaugenFana ILrekrutter -12
Kristin HopsnesFana ILrekrutter -12
Marie HopsnesFana ILrekrutter -12
Roald HopsnesFana ILøvrig ledsager
Solveig HopsnesFana ILøvrig ledsager
Tuva LiasetFana ILrekrutter -12
Brage Bell LysakerFana ILrekrutter -12
Marie Roll-TørnqvistFana ILrekrutter -12
Karoline StrandenesFana ILrekrutter -12
Therese Fetveit SundalFana ILrekrutter -12
Leon Van RooyFana ILrekrutter -12
Kristine Bog VikaneFana ILrekrutter -12

Gneist, IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, ILøvrig ledsager
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILrekrutter -12
Hedda Erica EikangerGneist, ILrekrutter -12
Kirill EikangerGneist, ILrekrutter -12

IL Gular (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bård HeklandIL Gularklubbens ansvarlige kontaktperson
Idun HeklandIL Gularrekrutter -12
Olve HeklandIL Gularrekrutter -12
Marian KjellevoldIL Gularøvrig ledsager
Andreas KragsethIL Gularrekrutter -12
Emil Øye KragsethIL Gularrekrutter -12
Ole KragsethIL Gularøvrig ledsager
Oda Kjellevold MaldeIL Gularrekrutter -12
Lea SkaugeIL Gularrekrutter -12
Mathias SkaugeIL Gularrekrutter -12
Tormod SkaugeIL Gularøvrig ledsager

TIF Viking (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas Strømme LidTIF Vikingrekrutter -12
Magnus Strømme LidTIF Vikingrekrutter -12
Johanna MjelstadTIF Vikingrekrutter -12
Maren Krokeide OttesenTIF Vikingrekrutter -12
Karianne StrømmeTIF Vikingklubbens ansvarlige kontaktperson

Varegg Fleridrett (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettrekrutter -12
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettrekrutter -12
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettklubbens ansvarlige kontaktperson
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettøvrig ledsager
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrettøvrig ledsager
Axel TveitVaregg Fleridrettrekrutter -12
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettrekrutter -12

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival