Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 17 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 178 påmeldte deltakere.

N-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma AndresenStord Orientering212669
Josefine BlomquistBergens TF60880
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Eldrid FitjarFitjar IL225366
Dagfinn GjerstadOsterøy IL206181
Erika JægerStord Orientering212008
Nikolai OlsenFitjar IL211407
Sebastian OlsenFitjar IL211461
Tori TorbjørnsenFitjar IL224381

N-Åpen Lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Fitjar HjelleFitjar IL211340
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211295
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Nora RykkjeStord Orientering

D/H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeStord Orientering184660

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930

D/H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192929
Helene NysæterBergens TF191281

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Volden de FineFitjar IL225373
Eline Fitjar HjelleFitjar IL224371
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Andrea SkageGneist, IL165761

D15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Annie MyhreStord Orientering197840
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Sofie YstebøTIF Viking181575

D17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina Hopland SkageGneist, IL82590

D17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Helen MartinsenIL Gular209975
Line Drange RuudRøyken OL193703
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett74785

D35-K (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Astri Ese HoleBergens TF480128
Siren HoplandGneist, IL92136
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Randi HoleBergens TF87062
Kirsti LysakerFana IL211903
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223

D50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67336
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Torild MyrliTIF Viking208566
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014

D70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL191280

H13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes AndersenStord Orientering153671
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Martin StautlandStord Orientering197781
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Johan EikangerIL Gular184233
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF154865
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AarbøStord Orientering197750

H17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270

H19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Robert FredriksenNotodden OL62763
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Rune NygaardIL Gular207699
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

H40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Jarle HauglandStord Orientering197945
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Tore NymarkAskøy OL192524
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Rune VassendenHalsnøy OL91414

H50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Jan Petter HansenIL Gular88722
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering168467
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Knut A MolvikGneist, IL204734
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Atle AlvheimFana IL221422
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Dagfinn HoleBergens TF216755
Geir HusdalTIF Viking62992
Jonny HuseStord Orientering79040
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL79131

H19-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Ross JuvikIL Gular
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb209830
Håkon RykkjeStord Orientering152006
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678

A-ÅpenL3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Ove VedøyStord Orientering197773

A-ÅpenL4 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad IL211518

B-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Frode FitjarFitjar IL211460
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235

D/H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob RolfsnesFitjar IL80643
Mathias K. TurøyFitjar IL156885

D/H17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar de FineFitjar IL224074
Mette FitjarFitjar IL224068
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678

Annonser

IOF Eventor