Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nittedalsløpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nittedalsløpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (58)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 15-16208101
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH 13-14222221
Magne AasAsker SkiklubbH 17-B228400
Karoline AndersenAsker SkiklubbD 21-207592
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 17-B220077
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 15-16500222
Ingvild Pedersen BerganAsker SkiklubbD 15-16B152353
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 13-14207566
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 11-12190683
Haakon DolvenAsker SkiklubbDirekte B154267
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 11-12212371
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 13-14154271
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 13-14205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 13-14160804
Frikk FinsrudAsker SkiklubbH -10160774
Torleif GaltelandAsker SkiklubbH 17-B212659
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-16500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 45-207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 11-12207497
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Simen Hagen StrømsnesAsker SkiklubbH 11-12160783
Kjetil HagenAsker SkiklubbH 17-B206918
Vera HalsaaAsker SkiklubbDirekte C212264
Thea Charlotte HansenAsker SkiklubbD 15-16207005
Terje HenriksenAsker SkiklubbH 55-137023
Guro HjerpaasenAsker SkiklubbD 13-16C213298
Petra HoveidAsker SkiklubbD 13-14207587
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-156593
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH 45-226300
Eilev KvaaleAsker SkiklubbH 13-14212369
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 11-12216964
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-207706
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 15-16201650
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 15-16226296
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 45-203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD 13-14196973
Sara MartiniAsker SkiklubbD 11-12168800
Sølvi Skilbrei MartiniAsker SkiklubbD 17-B207594
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 17-B168825
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 13-14215050
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 15-16207399
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 13-16C160809
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 50-141691
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 65-207969
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-14207401
Martha WisløffAsker SkiklubbD 11-12207601
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 15-16500300
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 17-B228399
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD -10202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 17-B501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbD 45-207530
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-14501113
Hilda ØfsthusAsker SkiklubbD 45-485347

Annonser

IOF Eventor