Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nittedalsløpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nittedalsløpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 462 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Silja BerstadHeming Orientering211293
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
August Lea KabbeNydalens SK213494
Hermine OddenMåren OK203777
Amund SaugestadNydalens SK480120
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Miller SteenNittedal OL160151
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL187182
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Fanny Staff ValstadNittedal OL192666
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Signe HoloFossum IF193896
Penelope LeaNydalens SK211716
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Marie SaugestadNydalens SK208017
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF83058
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malene BerstadHeming Orientering191354
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK224109
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Line Hetle WasbergOppsal Orientering155531

D 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering157141
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL211803
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ea LunøeNydalens SK157156
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Oda ScheeleNydalens SK224243
Ida SolliMo OK212966
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Pia Young VikNydalens SK224455

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Kaja Hetle WasbergOppsal Orientering155532

D 15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Carmen DirroMåren OK203743
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Malin HaugeHisøy OK212879
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Pernille KatlaFossum IF191341
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Maren NorderudTyrving IL217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK501588
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Ingrid BredalenLillomarka OL206908
Christine Williksen HøilandFossum IF117702
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Elise UllernTyrving IL199343
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 17-B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Ida BrændenRaumar Orientering97446
Ingvild Holt DialloØstmarka OK212422
Marte Vik EdvardsenIL Koll413206
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK212498
Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb207594
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK203419

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
Heidi BernerFossum IF207831
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Tiril ReksnesHadeland OL213442

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Helene Lund-JohansenTyrving IL185835
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Hanne NøvikNydalens SK188964
Kari SvingheimFrol IL208088
Siri UlvestadNydalens SK206420
Guro VassendFossum IF220954

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK172352

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Astrid KravdalGjø-Vard OL222718
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D45 AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit-Elin IdenOK Moss176256
Line SletnerLillomarka OL77441

D 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Paula BerstadHeming Orientering480250
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Bodil NordenströmFossum IF191346
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Trude FixdalIL Koll190628
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hege HeibergHadeland OL187205
Kjersti HovFossum IF181360
Maria JonssonNydalens SK224623
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ida SyversenRøyken OL500585
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL220726
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Bente LandmarkFossum IF208596
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Liv Grete VollHaugesund IL Orientering203474

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Randi NilstadTyrving IL222047

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Oskar Paulsen BekkelundNittedal OL212089
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Markus HirschBækkelagets SK212251
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Aksel NesNittedal OL225117
Jonas SteenNittedal OL212611
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Liam WingstedtHalden SK176982

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering212087
Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering217690

H 13-14 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Vebjørn Blom-HagenFossum IF215074
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Erlend BørliFossum IF171140
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Mikkel KatlaFossum IF203103
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Christopher LadimOK Moss192251
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
John OtterleiØstmarka OK179410
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Eirik Nytun NergårdNittedal OL212426

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Audun BerganNydalens SK153565
Herman BrunborgNittedal OL190333
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Andreas RambergØstmarka OK207518
Alexander SmebyNydalens SK191203
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SturødNydalens SK500056
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Torjus UllernTyrving IL199342
Lars Young VikNydalens SK186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967

H 17-B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb228400
Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL146432
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Espen JernbergNydalens SK211283
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638
Jarle RogndokkenFet OL207832
Fredrik SaugestadNydalens SK208139
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per SørbergRaumar Orientering203427

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Kjetil BjørloHalden SK187303
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Bo EngdahlIL Koll63815
Øyvind EngerNydalens SK160828
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Markus GladNydalens SK220766
David GottfridssonLillomarka OL193617
Håvard HagaNydalens SK196740
Håkon HeggedalNydalens SK71955
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Markus HolterHalden SK222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Martin IvarssonGöteborg Majorna OK
Borger MelsomFossum IF199998
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Anders NordbergNydalens SK181232
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688
Andreas RüedlingerHalden SK500588
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät96182
Anders TiltnesTyrving IL159512
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Morten Jarvis WestergårdHalden SK204669
Emil WingstedtHalden SK208496

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK212105
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Kyrre GranFet OL180192
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Lars OnstadOslostudentenes IK407155
Atle PedersenNydalens SK204617
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 45- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Tomas EidsmoFreidig173137
Anders FlågenHeming Orientering411539
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL89765
Einar GisholtFossum IF226659
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Roar HaugHadeland OL204532
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Christian JomaasFossum IF191345
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Ivar MølnvikFossum IF157055
Tore NymarkAskøy OL192524
Christian ReuschHeming Orientering194449
Rune ScheeleNydalens SK207658
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884

H45 AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenLillomarka OL68167
Petter FureOppsal Orientering77361
Stein MellaOppsal Orientering204225
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Trygve VollHaugesund IL Orientering193880

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF84871
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Hallvard KorenOK Moss84741
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Jens Even StorhovFreidig182078
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Øystein WiggenByåsen IL226114
Ottar WiklundNydalens SK190668
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Per ØstrengRaumar Orientering215058

H 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Terje DengerudNydalens SK187213
Morten DueMåren OK400286
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Terje HenriksenAsker Skiklubb137023
Lars HjermstadFossum IF219123
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Sören JonssonNydalens SK224523
Tore KjølsethNydalens SK184116
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Geir Sverre SvingheimHadeland OL68548
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Einar JensenNydalens SK200777
Alf PettersenTyrving IL222468
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Tor TrøanHadeland OL96183
Eystein WeltzienTyrving IL169037

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Per FosserIndre Østfold OK208714
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Kristen LundSkaukameratene OL39631
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind HagenHadeland OL200639

Direkte A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Lars FremstadLarvik OK500246
Håkon JendalFossum IF214746
Peter KlavenessMåren OK
Kaisa Svergja RustadRaumar Orientering184454
Dana B. SteneNydalens SK215132
Leif StørmerFossum IF203638
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Knut HagenByåsen IL200231
Hege Farnes HildrumLillomarka OL179998
Ove HildrumLillomarka OL181295
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL157163
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Merete RørvikLillomarka OL204205
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Ida Margrethe UllernTyrving IL211369
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Vera HalsaaAsker Skiklubb212264

Annonser

IOF Eventor