Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Testløp junior VM - lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Testløp junior VM - lang
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-20 E3698677, 500002
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-20 E201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-20 E3785482, 500003
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-20 E3734308, 207564
Kaja Bråten LøvaldAsker SkiklubbD 17-20 E3701190, 159024
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-20 E500286, 3638103
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-20 E215533, 3739596
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-20 E3545159, 181256
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-20 E500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-20 E500266, 3502523

Askøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD 17-20 E3690344, 192318

Bodø og Omegn IF Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20 E3293727, 170486
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20 E3617214, 217137
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20 E3781606, 207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20 E215129

Byåsen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 17-20 E195919, 3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 17-20 E3801479, 199727
Ragnhild EideByåsen ILD 17-20 E199600, 3800026
Øyvind WiggenByåsen ILH 17-20 E3560604, 500061

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-20 E3623527, 208746

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane DyrkornEiker OLD 17-20 E180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OLD 17-20 E181872, 3681244
Vegard MyklemyrEiker OLH 17-20 E3553393, 192295

Emblem IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LundanesEmblem ILD 17-20 E3594934, 154845
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILH 17-20 E3598141, 155095

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander H. RogndokkenFet OLH 17-20 E3476496, 195911

Fossum IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-20 E3625274, 197879
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-20 E3624384, 197990
Audun Rognerud BøeFossum IFH 17-20 E3702511, 160451
Martin Borge HeirFossum IFH 17-20 E174826, 3393634
Kristin Helland-HansenFossum IFD 17-20 E3400132, 220799
Erling HjermstadFossum IFH 17-20 E190677, 3779964
Ragnhild HjermstadFossum IFD 17-20 E3389483, 157480
Tarjei HoloFossum IFH 17-20 E3388733, 203231
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-20 E199496, 3401817
Olai Stensland LillevoldFossum IFH 17-20 E3588829, 196772
Einar MelsomFossum IFH 17-20 E183652, 3499365
Elias T. MølnvikFossum IFH 17-20 E3655750, 211647
Oskar StørmerFossum IFH 17-20 E209002, 3599305
Tonje VassendFossum IFD 17-20 E3587961, 191267

Fredrikstad SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20 E3640158, 500116
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 17-20 E197869, 3693843
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-20 E224532
Kristin OttesenFredrikstad SKD 17-20 E3621448, 199256

Freidig (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 17-20 E3634599, 186037
Ole Wanvik HaugenFreidigH 17-20 E3323680, 165123
Mathias HermstadFreidigH 17-20 E159540
Åshild KolstadFreidigD 17-20 E182129, 3619947
Vera MelkildFreidigD 17-20 E180322, 3781788
Kjetil MølnvikFreidigH 17-20 E3645074, 211357
Rein Helle MårdalenFreidigH 17-20 E208822, 3205655
Adrian OpheimFreidigH 17-20 E203662, 3223336
Malin SandstadFreidigD 17-20 E159550, 3505393
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-20 E215145, 3574282
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-20 E211561
Frida SætherFreidigD 17-20 E3626041, 180266
Marie Bakken SørensenFreidigD 17-20 E203661, 3293768
Mathias VindalFreidigH 17-20 E3590288, 203527

Frol IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren GrandeFrol ILD 17-20 E160101, 3649910
Oscar LyngenFrol ILH 17-20 E3584232, 222709
Stian SundsvikFrol ILH 17-20 E180793, 3691508

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal ILH 17-20 E197767

Halden SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SKH 17-20 E205538, 3574563
Nina Asheim BirkelandHalden SKD 17-20 E207788, 3623782
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 17-20 E182103, 3608270
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-20 E195770
Alex CarcasHalden SKH 17-20 E
Karl FremstadHalden SKH 17-20 E3598547, 211281
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-20 E3624459, 220800
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKH 17-20 E3578127, 191070
Peter NordbrødenHalden SKH 17-20 E184944, 3671427
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-20 E3598398, 196849
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 17-20 E180501, 3693967
Nora TorgersenHalden SKD 17-20 E204761, 3681129
Jørgen VisterHalden SKH 17-20 E199492, 3597895
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 17-20 E204644, 3589272

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine LomeHamar OKD 17-20 E195757, 3560125
Sverre Bang StøengHamar OKH 17-20 E3426418, 220919

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-20 E172270
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-20 E197968
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-20 E193888

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 17-20 E203283

Heming Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-20 E226304, 3398070
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-20 E209873, 3398658
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-20 E195708, 3662384
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 17-20 E192628, 3458205

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OKD 17-20 E193045

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Helland-HansenIL TyrvingD 17-20 E220877, 3399854

Kongsberg OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD 17-20 E3599107, 190660
Trygve HeggedalKongsberg OLH 17-20 E3666435, 214978
Håkon LundKongsberg OLH 17-20 E500550, 3396256
Aurora MoholthKongsberg OLD 17-20 E155540, 3707833
Siri MoholthKongsberg OLD 17-20 E3656477, 180239
Tord StrandKongsberg OLH 17-20 E183842, 3712049
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD 17-20 E3709573, 180127

Konnerud IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-20 E201651, 3596343
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-20 E187171, 3560950
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-20 E3390408, 183721
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 17-20 E3620671, 203655

Kristiansand OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 17-20 E114837, 3594454
Ida AurebekkKristiansand OKD 17-20 E62682, 3621315
Dag BlandkjennKristiansand OKH 17-20 E197997, 3608809
Sebastian DalandKristiansand OKH 17-20 E181677, 3624137
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 17-20 E158637, 3626967
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 17-20 E3601671, 195884
Marius PyttenKristiansand OKH 17-20 E197877, 3624624
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH 17-20 E3626215, 184468
Håvard WedegeKristiansand OKH 17-20 E206479, 3661774

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-20 E195885, 3481462

Larvik OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie HjortlandLarvik OKD 17-20 E187327, 3656196
Tobias KristensenLarvik OKH 17-20 E3597416, 216933
Martine TopstadLarvik OKD 17-20 E3644879, 180812

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 17-20 E191310, 3646379

Lillomarka OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLD 17-20 E3709136, 213388
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 17-20 E183300, 3674363
Steinar KollerudLillomarka OLH 17-20 E3598885, 174825
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OLD 17-20 E3409166, 201501
Emma Eithun PaulsenLillomarka OLD 17-20 E178188, 3781077
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 17-20 E161304, 3501137

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 17-20 E114843, 3487378

Mo OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-20 E3553773, 182130
Lars SolliMo OKH 17-20 E182025, 3441482

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Hoff HagenNTNUID 17-20 E222695, 3588902

Nydalens SK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SKD 17-20 E127102, 3249687
Ingvil AhlsandNydalens SKD 17-20 E188972, 3521028
Åse BerganNydalens SKD 17-20 E204666, 3612249
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 17-20 E227567, 3498441
Henrik EijsinkNydalens SKH 17-20 E3603875, 177948
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-20 E3498821, 211355
Elias JonssonNydalens SKH 17-20 E203274, 3561495
Lukas LilandNydalens SKH 17-20 E202201, 3572799
Sam LunøeNydalens SKH 17-20 E177010, 3488467
Jostein TandbergNydalens SKH 17-20 E3695624, 226298
Vebjørn TandbergNydalens SKH 17-20 E3256146, 79869
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-20 E3561404, 180903

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 17-20 E200717, 3575644

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-20 E176217

OL Trollelg (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Seim GrøvlenOL TrollelgH 17-20 E176026, 3507001
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-20 E3730041, 217107
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 17-20 E3617628, 191301

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 17-20 E194880, 3782323
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 17-20 E3672177, 184263
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-20 E3444122, 174869

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sverre NarumOL Vallset/StangeH 17-20 E206442, 3796547

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimOppsal OrienteringH 17-20 E3620705, 194508
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 17-20 E181663, 3662293
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-20 E500581, 3571817
Are WigaardOppsal OrienteringH 17-20 E214979, 3626850

Porsgrunn OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-20 E222572
Emilie WestinPorsgrunn OLD 17-20 E3671922, 203458

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HagaRaumar OrienteringH 17-20 E3498391, 195480

Sandefjord OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 17-20 E3441508, 186941
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-20 E206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-20 E199374
Maria PrestbøenSandefjord OKD 17-20 E186139

Sandnes IL (Rogaland) (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-20 E145700
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-20 E181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-20 E207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 17-20 E196743, 3664208
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 17-20 E224622

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OLD 17-20 E206028

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman Aarstrand KirsteSkien OKH 17-20 E3588423, 184352

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringD 17-20 E158846, 3034626

Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-20 E3397965, 187187

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jakob OlsrødStokke ILH 17-20 E211582

Sturla, IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 17-20 E159613
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IFD 17-20 E11123, 161760
Sturla FrydenlundSturla, IFH 17-20 E3383676, 209840

Varegg Fleridrett (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg FleridrettH 17-20 E205588
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 17-20 E204540
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 17-20 E195923

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie NærestadVegårshei ILD 17-20 E3668902, 180242

Verdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon GrandeVerdal OKH 17-20 E3335734, 172260

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-20 E186841, 3572088

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-20 E3780814, 153308

Annonser

IOF Eventor