Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Testløp junior VM - lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Testløp junior VM - lang
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 17-20 E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Ida AurebekkKristiansand OK62682, 3621315
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760, 11123
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Silje HaugeHisøy OK193045
Anniken Helland-HansenTyrving IL3399854, 220877
Kristin Helland-HansenFossum IF3400132, 220799
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190, 159024
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 155540
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL3409166, 201501
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL206028
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Kristin OttesenFredrikstad SK199256, 3621448
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3397965, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Nora TorgersenHalden SK204761, 3681129
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

Annonser

IOF Eventor