Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Testløp junior VM - lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Testløp junior VM - lang
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

D 17-20 E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Ida AurebekkKristiansand OK62682, 3621315
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123, 161760
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne EikenKongsberg OL3599107, 190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Silje HaugeHisøy OK193045
Anniken Helland-HansenTyrving IL220877, 3399854
Kristin Helland-HansenFossum IF3400132, 220799
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 208746
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190, 159024
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL155540, 3707833
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL3409166, 201501
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL206028
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Kristin OttesenFredrikstad SK3621448, 199256
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3397965, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Nora TorgersenHalden SK204761, 3681129
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

H 17-20 E (101)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837, 3594454
Knut AasheimOppsal Orientering3620705, 194508
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
August Asheim BirkelandHalden SK205538, 3574563
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 160451
Alex CarcasHalden SK
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Karl FremstadHalden SK3598547, 211281
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Håkon GrandeVerdal OK3335734, 172260
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 174869
Anders HagaRaumar Orientering3498391, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 211355
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637, 3626967
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Herman Aarstrand KirsteSkien OK3588423, 184352
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3617214, 217137
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Håkon LundKongsberg OL500550, 3396256
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 195884
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869, 3693843
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Elias T. MølnvikFossum IF3655750, 211647
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Rein Helle MårdalenFreidig208822, 3205655
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442, 3796547
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 155095
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 153308
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215, 184468
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Sverre Bang StøengHamar OK3426418, 220919
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL180793, 3691508
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501, 3693967
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 226298
Vebjørn TandbergNydalens SK3256146, 79869
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Jørgen VisterHalden SK199492, 3597895
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903

Annonser

IOF Eventor