Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet - Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet - Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 30 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (62)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 15-16208101
Karoline AndersenAsker SkiklubbD 21-207592
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-220077
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 15-16500222
Hans O AugedalAsker SkiklubbH 65-86548
Ingvild Pedersen BerganAsker SkiklubbD 15-16B152353
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 13-14207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH -10191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 11-12190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbD 17-B191119
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 13-14205545
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 13-14160804
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60-500269
Torleif GaltelandAsker SkiklubbH 17-C212659
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-16142796
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-18201382
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 45-207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 11-12207497
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 21-500003
Thea Charlotte HansenAsker SkiklubbD 15-16207005
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-18207564
Petra HoveidAsker SkiklubbD 13-14207587
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-156593
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH 45-226300
Anne Sofie KorsveienAsker SkiklubbD 45-160761
Magnus Mellbye LarsenAsker SkiklubbH 21-207400
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 11-12216964
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-207706
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 21-500286
Håkon LøvliAsker SkiklubbH 50-208050
Ragnhild Helene LøvliAsker SkiklubbD 21-207590
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 15-16201650
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 11-12226295
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 15-16226296
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 50-211089
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 13-16C160809
Gunnar PedersenAsker SkiklubbH 17-B154266
Jakob RastadAsker SkiklubbH 11-12207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbN-åpen152351
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-212379
Ingrid Tandberg RyanAsker SkiklubbD 15-16201535
Unni RyeAsker SkiklubbD 55-67617
Trond RønnebergAsker SkiklubbH 55-500267
Thea Sofie SalvesenAsker SkiklubbD 15-16179999
Per SchancheAsker SkiklubbH 55-182094
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-14207401
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70-400434
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-18181256
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-18500313
Martha WisløffAsker SkiklubbD 11-12207601
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 15-16500300
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 45-500271
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-18500266
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD -10202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 17-B132553
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbD 45-207530
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-14202127
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-175841
Hilda ØfsthusAsker SkiklubbD 45-485347

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival