Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 201 påmeldte deltakere.

N-åpen (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)39208Dag 2, Dag 3
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151Dag 3
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703Dag 3
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Lars OftedalÅlgård Orientering60590
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Ihne RodeÅlgård Orientering189175
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Marius RøddeGanddal IL211906
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176Dag 3
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Hanna VølstadÅlgård Orientering212634
Mari VølstadÅlgård Orientering212714
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332Dag 3

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337Dag 3

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Emma GiljeÅlgård Orientering187001
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK209289

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Julie MikalsenEgersund OK209391Dag 3
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044Dag 1, Dag 2

D 13-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Celina Iversen ÅseEgersund OK209391

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb211708Dag 2

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)145060Dag 3
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126Dag 3
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821Dag 3

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole GiljeÅlgård Orientering186858
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Gunhild OftedalÅlgård Orientering184386
Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)68532

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722Dag 3

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085Dag 1, Dag 2
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529Dag 2, Dag 3
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Kristin SkadsemGanddal IL193010Dag 2, Dag 3
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798Dag 1, Dag 2
Synnøve FuglestadÅlgård Orientering157128
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828Dag 3

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148Dag 3

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031Dag 3
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EspedalÅlgård Orientering222064Dag 1, Dag 2
Simen EspedalÅlgård Orientering222530Dag 1, Dag 2
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Adrian UelandÅlgård Orientering
Marius UelandÅlgård Orientering

H 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL213012
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108Dag 1, Dag 2
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Gunnar PettersonEgersund OK191378

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)173096

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751Dag 1, Dag 2

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736Dag 2, Dag 3
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor BrekkenGanddal IL197768
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738Dag 2, Dag 3
Svein-Erik KvameGanddal IL60735Dag 2
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023Dag 2, Dag 3
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009Dag 2, Dag 3

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Ove OalandGanddal IL160920
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742Dag 1, Dag 2
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Arnulf FuglestadÅlgård Orientering157129
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Geir HusdalTIF Viking62992Dag 3
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011Dag 2, Dag 3

H 13-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Pippa CarcasInterlopers
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)165535

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550Dag 3
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering71864
Kenneth MydlandEgersund OK126640
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

B åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358Dag 1, Dag 2
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787Dag 1, Dag 2
Julie GiljeÅlgård Orientering187096
Stine GiljeÅlgård Orientering189186
Olav HellandEgersund OK207822
Rune LodeÅlgård Orientering89572
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor