Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 395 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Malin MichelsenFossum IF500149

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesTyrving IL210911
Tia Zelow BliksmarkFossum IF191199
Ragnhild Blom-HagenFossum IF135332
Shannon Bruvold DinneenFossum IF179840
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF205543
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Aud Irene NygårdNesodden IF
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF83058
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF191212
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Iris HolstTyrving IL181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ea LunøeNydalens SK157156
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Andrea Luna Guanio RisbergMåren OK213004
Oda ScheeleNydalens SK224243
Frida SolsrudNydalens SK187089
Luciana Maria SvadsMåren OK207640
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Pia Young VikNydalens SK224455
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Carmen DirroMåren OK203743
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Ingrid HasaasFossum IF195946
Matilde HolenØstmarka OK203517
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Ingvild HøydalNydalens SK226065
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Pernille KatlaFossum IF191341
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Thea LandKonnerud IL202977
Marie LilandNydalens SK153847
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Maren NorderudTyrving IL217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK197849
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 17-18 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Victoria Hæstad BjørnstadAkershus og Oslo197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Anine HallénNydalens SK207659
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK128464
Synne StrandAsker Skiklubb215533
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Helland-HansenTyrving IL141074
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304
Arianna TauferNydalens SK219073

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OL208169
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Cristina LuisNydalens SK170785
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Ina WesterlundNydalens SK195291

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Karianne KatlaFossum IF202987
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052
Nora SkauenTyrving IL182125
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Sigrid Melander VieFossum IF176299

D 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun DyrkornEiker OL185988
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Mette HallénNydalens SK200574
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Marianne HjermstadFossum IF186886
Eldri HoloFossum IF193878
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Helena StubberudNydalens SK216865
Alix Young VikNydalens SK89481
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Håvard EndresenMåren OK204774
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Oliver NilsenFossum IF213244
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341

H 13-14 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Erlend BørliFossum IF171140
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Magnus EndresenMåren OK211576
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Simen FritznerNittedal OL205387
Andreas GjetangerMåren OK197814
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Magnus JystadØstmarka OK212531
Kasper Kjær JørgensenMåren OK179933
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Isak Kråkevik ÅbergMåren OK204557
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Christopher LadimOK Moss192251
Eivind LahnsteinFossum IF213557
Henrik LinløkkenØstmarka OK187062
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Bendik MjøsterØstmarka OK188975
John OtterleiØstmarka OK179410
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Elias StubberudNydalens SK410557
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Herman BrunborgNittedal OL190333
Sølve DrageKongsberg OL211391
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Isak JonssonNydalens SK204677
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Markus Månum MoenMåren OK186874
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Håkon SturødNydalens SK500056
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lars Young VikNydalens SK186295
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 17-18 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK205538
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Audun Rognerud BøeFossum IF160451
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Tarjei HoloFossum IF203231
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Lukas LilandNydalens SK202201
Håkon LundKongsberg OL500550
Sam LunøeNydalens SK177010
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Tord StrandKongsberg OL183842
Jostein TandbergNydalens SK226298
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Oskar StørmerFossum IF209002

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Håvard HagaNydalens SK196740
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172
Donatas KontautasOK Moss169814
Are KristiansenTyrving IL186247
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186940
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering38635
KyongSa RiNydalens SK169009
Thomas SchiveBækkelagets SK183679
Anders VisterNydalens SK209926
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 40- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Lars BerglundRingerike OL71663
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Einar GisholtFossum IF226659
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Espen JernbergNydalens SK211283
Christian JomaasFossum IF191345
Jens Kjær JørgensenMåren OK92374
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Geir LinløkkenØstmarka OK212543
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Stig MellingRingerike OL215004
Johan MichelsenFossum IF500153
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Trond MyhreFossum IF191338
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Øystein RappRaumar Orientering187318
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Jon SolsrudNydalens SK96361
Odd StrandKongsberg OL145390
Frode StrislandFossum IF176265
Leif StørmerFossum IF203638
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Morten Vilbo SørumRaumar Orientering187033
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Terje DengerudNydalens SK187213
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Petter FureOppsal Orientering77361
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Roy GjerdingOK Moss197796
Stein H. HagenFossum IF206289
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Pål HellerudHalden SK222258
Øystein HoloFossum IF84871
Nils HæstadFossum IF191375
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Jan Arild JohnsenFossum IF193800
Sören JonssonNydalens SK224523
Einar LunøeNydalens SK177011
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Børge PedersenNydalens SK194140
Per-Arne RøstadsandNydalens SK128463
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Bård NatvigNittedal OL217340
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per LøvaasOL Trollelg209987
Thor PalmgrenHalden SK98612

Åpen B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561
Martin JystadØstmarka OK212619
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Ingrid Weider EgnerHeming Orientering225169
Henriette FjeldstadFossum IF213379
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Malin GjetangerMåren OK213106
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Markus HirschBækkelagets SK212251
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK168413
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Alexander NygårdNesodden IF
Anne Irene NygårdNesodden IF
Kåre NygårdNesodden IF
William NygårdNesodden IF
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK
Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor