Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte lag.

Asker Skiklubb (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Asker Skiklubb 1DH 11-16
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Anna Øfsthus Gravir500252
 Ina Martini147520
3Henrik Fredriksen Aas208101
4Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2DH 11-16
1Ingrid Tandberg Ryan201535
2Ingvild Pedersen Bergan152353
 Felix Finsrud160804
 Eilev Kvaale212369
3Trygve Myhr168820
4Per Clemet Wisløff500300
Asker Skiklubb 1D 17
1
2
3
Asker Skiklubb 1H 17
1Bjørnar Løvli500286
2Vegard Løvli201650
3Håkon Løvli208050
Asker Skiklubb 1H 170
1
2
3

Fet OL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Fet OL 1H 17
1Jørgen Kjos Barkenæs180194
2Åshild Faller Råheim153842
3Sander H. Rogndokken195911
Fet OL 1H 130
1Tom Bergan181103
2Asgeir Lium410821
3Kyrre Gran180192

Fossum IF (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Fossum IF 1DH 11-16
1Emil Størmer214741
2Ingrid G. Kvålsgard160449
3Åsne Naadland Holo221407
4Erik Hæstad Bjørnstad197833
Fossum IF 2DH 11-16
1Sivert Sande Kverme179826
2Sondre Zahl Hagen213227
3Erlend Børli171140
4Peter Gisholt198904
Fossum IF 1H 130
1Øystein Holo84871
2Stein H. Hagen206289
3Knut Jostein Sætnan193630
Fossum IF 2H 130
1Vebjørn Berre187022
2Morten Rannem154160
3Terje Næss204569

Heming Orientering (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Heming Orientering 1DH 11-16
1Maya Jones Arnesen171152
2Live Østvold181518
 Hannah Syrdal Øen213167
3August Syrdal Øen187011
4Petter Astrup Arnesen211112
Heming Orientering 2DH 11-16
1Kristian Østermann187042
2Fredrik Berning Borchsenius
 Kåre Peter Krohn Gjessing222540
 Fridtjof Reusch194460
3Ferdinand Fremming226030
4Henrik Reusch194450
Heming Orientering 1H 17
1Kimme Arnesen84024
2Harald Astrup Arnesen222447
3Nils Petter Fremming159509
Heming Orientering 1H 130
1Christian Reusch194449
2Knut Erling Øen187010
3Ola Peter Krohn Gjessing181982

IL Tyrving (4)

NavnKlasseLagoppstilling
IL Tyrving 1DH 11-16
1Maren Norderud217479
2Solveig Eline Berg203507
 Julie Meinicke170926
3Ådne Skjærstein173244
4Oliver Wallin Higgins185097
IL Tyrving 2DH 11-16
1Tuva Nesheim Flatebakken211344
2Linnea Holst192323
 Eileen Bjanes210911
 Kristine Solbakken211334
3Iris Holst181925
 Ingrid Lund Hovden500311
4Torjus Ullern199342
IL Tyrving 1H 130
1Bjørn Henning Grandal180137
2Christian Grotnes211267
3Are Kristiansen186247
IL Tyrving 2H 130
1Trond Lund402940
2Jens Christian Holst192324
3Nora Skauen182125

Indre Østfold OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Indre Østfold OK 1DH 11-16
1Peder Aabogen Haugaard203671
2Elida Sagli Gudim187069
 Sander Bystrøm175878
3Ida Aabogen Haugaard203483
 Kristoffer Halsnes187003
4Eirik Blågestad215056
Indre Østfold OK 2DH 11-16
1Theodor Lier186901
2Vilde Retteraasen199148
 Elma Sagli Gudim187218
 Tidemann Lier186902
 Amund Øiseth Bedin197991
3Gea Øiseth Bedin197855
 Hans Matias Glomsrud87623
4Sigvart Eugen Bergland199333
Indre Østfold OK 1H 17
1Stian Overskeid500014
2Sjur Grindstuen190252
382162
Indre Østfold OK 1H 130
1Bjørn Erik Glomsrud80670
2Thomas Bedin411313
3Sigmund Vister144864
Indre Østfold OK 2H 130
1Dag Arne Lier186900
2Rune Blågestad187067
3Sture Ottesen216306
Indre Østfold OK 3H 130
1Asle Sagli Gudim145134
2Kjell-Erik Kristiansen407225
3Øyvind Thømt160884

Kolbotn og Skimt OL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Kolbotn og Skimt OL 1H 17
1Bjørnar Gammelsæter500051
2Olav Johannessen89632
3Jon Færden186847
Kolbotn og Skimt OL 1D 150
1Cathrine Palmgren98613
2Sissel Olaisen204601
3Marit Vågsnes165646
Kolbotn og Skimt OL 1H 170
1Anders Færden89765
2Knut Bjørkelo204600
3Geir Trøan186215

Måren OK (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Måren OK 1DH 11-16
1Andreas Gjetanger197814
2Simen Rønning Johansen89684
 Luciana Maria Svads204779
 Noor Dirro-Helu203003
3Carmen Dirro203743
 Markus Månum Moen186874
4Linn Mei Waaler212721
Måren OK 1H 130
1Audun Bjerknes212105
2Pål Winsents413165
3Arve Opheim400519

Notodden OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Notodden OL 1H 130
1Petter Løe86885
2Harald Kvisli207900
3Robert Fredriksen62763

Nydalens SK (10)

NavnKlasseLagoppstilling
Nydalens SK 1DH 11-16
1Ragne Wiklund197849
2Oda Scheele224243
3Kornelius Kriszat-Løvfald186133
4Halvor Tørnqvist Halden184460
Nydalens SK 2DH 11-16
1Pia Young Vik224455
2Aurora Wilkens Jernberg179877
3Gaute Bergan153564
4Håkon Sturød500056
Nydalens SK 3DH 11-16
1Ole Jakob Frankrig204306
2Mari Aarseth186069
3Elias Stubberud410557
 Anders Håvard Larsen186126
4Karianne Olsvik Dengerud186995
Nydalens SK 4DH 11-16
1Joakim Wilkens Jernberg180216
2Marie Saugestad208017
3Ea Lunøe157156
 Rolf Andreas Berg192670
4Audun Bergan153565
Nydalens SK 5DH 11-16
1Tobias Espedal153554
2Lin Martine Andorsen168970
3Jonas Aarseth175830
 Kasper Bakken Ulseth200477
4Frida Bakken Ulseth186887
Nydalens SK 1D 17
1Åse Bergan204666
2Marit Wenseth Kure157506
3Sofie Aarnes170531
Nydalens SK 1H 17
1Halvor Saunes195811
2Martin Hoset184647
3Sondre Ruud Bråten181939
Nydalens SK 1D 150
1Alix Young Vik89481
2Inger Johanne Eikeland202185
3Anne Marit Bjergaard214920
Nydalens SK 1H 130
1Einar Lunøe177011
2Terje Dengerud187213
3Nils Bergan191246
Nydalens SK 1D 120
1Anne-Lene Bakken Ulseth132757
2Monica Tørnqvist Halden172689
3Berit Sofie Wiklund216706

OK Moss (7)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Moss 1DH 11-16
1Aurora Gjølsjø180937
2Alfred Bjørnerød170812
3Karoline Bjørnerød145251
4Christopher Ladim192251
OK Moss 2DH 11-16
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Julie Sophie Wold175924
 Frida Hovgaard Eisvang197027
 Ingrid Bratland Tjernshaugen190570
3Sondre Ladim192159
 Adam Kristiansen176115
4Selma Kristiansen176215
OK Moss 1D 17
1Johanne Bratland Tjernshaugen176217
2Monica Meum Johansen500288
3Rine Holmsen97833
OK Moss 1H 17
1Donatas Kontautas169814
2Vegar Kristiansen176192
3
OK Moss 1H 130
1Tore Bjørnerød61943
2Torgeir Snilsberg67577
3Kjetil Karlsen222689
OK Moss 2H 130
1Øystein Olsen89387
2Øyvind Løken187141
3Hallvard Koren84741
OK Moss 1H 170
1Karl Aasmund Erøy67804
2Christopher Schive207790
3Bjørn Arnfinn Paulsen155729

Oppsal Orientering (7)

NavnKlasseLagoppstilling
Oppsal Orientering 1DH 11-16
1Ane Sofie Krogh203312
2Sigurd Rødnes183906
 Jonas Krogh203311
 
 
 
3Amélie Aamodt204267
 
4William Resvoll Skaug408050
Oppsal Orientering 2DH 11-16
1Inger Rødnes412939
2Marius E. Aamodt200471
 Ask Olaussen192134
 Anselm Reichenbach186907
3Tina Kalleson206498
 Wilmine Resvoll Skaug192707
4Henrik Knudsen130753
Oppsal Orientering 1H 17
1Knut Aasheim194508
2Are Wigaard214979
3Sigve Vågsnes180877
Oppsal Orientering 2H 17
1Kristoffer Fiane Pedersen208696
2Ola Marius Pedersen165633
3Bent Erik Skaug193868
Oppsal Orientering 3H 17
1Lavran Thorstensen412980
2Ludvig Rødnes183908
3Ole Martin Edstrøm181663
Oppsal Orientering 1H 130
1Espen Wigaard485677
2Eilert Aamodt222524
3Roar Pedersen203405
Oppsal Orientering 1D 120
1Arnhild Krogh203404
2Mila Zaharinova180515
3Anne Karin Thorstensen413225

Oslostudentenes IK (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Oslostudentenes IK 1D 17
1Lea-Rebekka Tonjer96427
2Audrun Utskarpen195740
3Hanne Maria Vister208969
Oslostudentenes IK 1H 17
1Mikael Olausson208560
2Vegard Line203230
3Svenja Kernstock206234
Oslostudentenes IK 1D 150
1Ida Christine Parnemo217275
2
3
Oslostudentenes IK 1H 170
1Bjørn Grinde187140
2Are Eriksen195715
3Guttorm Egge210110

Østmarka OK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Østmarka OK 1DH 11-16
1
2
3
4
Østmarka OK 1H 130
1Inge Ramberg172946
2Erik Næss227720
3Terje Linløkken208390
Østmarka OK 1H 170
1Leif S. Thingsrud79098
2Øystein Kildahl184248
3Per Stedje152478

Østmarka OK / Ås-NMBU Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK 2D 17
1Mari jensen Aas203459
2Ingrid Disch Løset192379
3Marie Hammer Iversen182055

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Ås-NMBU Orientering 1DH 11-16
1
2
3
4
Ås-NMBU Orientering 1D 17
1Rannveig W. Nordhagen91574
2Mari Brøndbo Dahl206914
3Kaja Winsnes Nordhagen181542

Annonser

IOF Eventor