Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

DH 11-16 (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Anna Øfsthus Gravir500252
 Ina Martini147520
3Henrik Fredriksen Aas208101
4Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2
1Ingrid Tandberg Ryan201535
2Ingvild Pedersen Bergan152353
 Felix Finsrud160804
 Eilev Kvaale212369
3Trygve Myhr168820
4Per Clemet Wisløff500300
Fossum IF 1
1Emil Størmer214741
2Ingrid G. Kvålsgard160449
3Åsne Naadland Holo221407
4Erik Hæstad Bjørnstad197833
Fossum IF 2
1Sivert Sande Kverme179826
2Sondre Zahl Hagen213227
3Erlend Børli171140
4Peter Gisholt198904
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Live Østvold181518
 Hannah Syrdal Øen213167
3August Syrdal Øen187011
4Petter Astrup Arnesen211112
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
2Fredrik Berning Borchsenius
 Kåre Peter Krohn Gjessing222540
 Fridtjof Reusch194460
3Ferdinand Fremming226030
4Henrik Reusch194450
IL Tyrving 1
1Maren Norderud217479
2Solveig Eline Berg203507
 Julie Meinicke170926
3Ådne Skjærstein173244
4Oliver Wallin Higgins185097
IL Tyrving 2
1Tuva Nesheim Flatebakken211344
2Linnea Holst192323
 Eileen Bjanes210911
 Kristine Solbakken211334
3Iris Holst181925
 Ingrid Lund Hovden500311
4Torjus Ullern199342
Indre Østfold OK 1
1Peder Aabogen Haugaard203671
2Elida Sagli Gudim187069
 Sander Bystrøm175878
3Ida Aabogen Haugaard203483
 Kristoffer Halsnes187003
4Eirik Blågestad215056
Indre Østfold OK 2
1Theodor Lier186901
2Vilde Retteraasen199148
 Elma Sagli Gudim187218
 Tidemann Lier186902
 Amund Øiseth Bedin197991
3Gea Øiseth Bedin197855
 Hans Matias Glomsrud87623
4Sigvart Eugen Bergland199333
Måren OK 1
1Andreas Gjetanger197814
2Simen Rønning Johansen89684
 Luciana Maria Svads204779
 Noor Dirro-Helu203003
3Carmen Dirro203743
 Markus Månum Moen186874
4Linn Mei Waaler212721
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund197849
2Oda Scheele224243
3Kornelius Kriszat-Løvfald186133
4Halvor Tørnqvist Halden184460
Nydalens SK 2
1Pia Young Vik224455
2Aurora Wilkens Jernberg179877
3Gaute Bergan153564
4Håkon Sturød500056
Nydalens SK 3
1Ole Jakob Frankrig204306
2Mari Aarseth186069
3Elias Stubberud410557
 Anders Håvard Larsen186126
4Karianne Olsvik Dengerud186995
Nydalens SK 4
1Joakim Wilkens Jernberg180216
2Marie Saugestad208017
3Ea Lunøe157156
 Rolf Andreas Berg192670
4Audun Bergan153565
Nydalens SK 5
1Tobias Espedal153554
2Lin Martine Andorsen168970
3Jonas Aarseth175830
 Kasper Bakken Ulseth200477
4Frida Bakken Ulseth186887
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Alfred Bjørnerød170812
3Karoline Bjørnerød145251
4Christopher Ladim192251
OK Moss 2
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Julie Sophie Wold175924
 Frida Hovgaard Eisvang197027
 Ingrid Bratland Tjernshaugen190570
3Sondre Ladim192159
 Adam Kristiansen176115
4Selma Kristiansen176215
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh203312
2Sigurd Rødnes183906
 Jonas Krogh203311
 
 
 
3Amélie Aamodt204267
 
4William Resvoll Skaug408050
Oppsal Orientering 2
1Inger Rødnes412939
2Marius E. Aamodt200471
 Ask Olaussen192134
 Anselm Reichenbach186907
3Tina Kalleson206498
 Wilmine Resvoll Skaug192707
4Henrik Knudsen130753
Østmarka OK 1
1
2
3
4
Ås-NMBU Orientering 1
1
2
3
4

Annonser

IOF Eventor