Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 10 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

Herrer 15km (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Kasper FosserHeming Orientering195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Knut FossgardLillomarka OL186276
Michael Eckmann JensenLillomarka OL212400
Johnny JohansenLillomarka OL411763
Tore KjølsethNydalens SK184116
Steinar KollerudLillomarka OL174825
Ola LestebergKongsberg OL211224
Nils Ragnar LiholtLillomarka OL401161
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Joar OldernesLillomarka OL411075
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK157765
Per Martin RørvikKlubbløs207861
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Jon SletvoldNydalens SK408657
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Kjetil WatneLillomarka OL

Herrer 10km (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Rune BjerkeKlubbløs187065
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Erik BorgIL Koll402917
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Arne DybdahlLillomarka OL480200
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Odin GramstadVBIL139456
Jan Fredrik HelgakerVBIL181559
Ove HildrumLillomarka OL181295
Erling HjermstadFossum IF190677
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Kjetil KløvrudGjø-Vard OL91448
Ove MartinsenHauketo IF199744
Per OsenVestre Akers SK197509
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Tore SannesLillomarka OL175868
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Peer StiansenNydalens SK89333
Tore SundtjønnÅrvoll IL86520
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Jonathan WoodhouseLillomarka OL
William WoodhouseLillomarka OL20

Herrer 4km (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind AasIL GeoForm192608
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Uno HanslienKlubbløs155771
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Tormod HegdahlHeming Orientering217496
Einar HemLillomarka OL156916
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Knut Even HoleFørde IL211179
Vegar HoleFørde IL206016
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Romualdas KazimieraitisLillomarka OL
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Harald RikheimKlubbløs186200

Damer 15km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Trude FixdalIL Koll190628
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Ingrid Nytun NergårdNittedal OL201501
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Hedda VonenLillomarka OL193107
Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK203419

Damer 10km (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119
Mette BørsethLillomarka OL212962
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Alexandra DevikOslostudentenes IK183687
Marte Vik EdvardsenIL Koll413206
Marit B. EithunNittedal OL192163
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Trine OldernesLillomarka OL168298
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Cajsa Persskog-LundtofteKlubbløs
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL86519
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Kristine WibstadIL Koll189145

Damer 4km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL
Linda FredhMåren OK184147
Nora HelgelandIL Koll185962
Anja HoleFørde IL206017
Liv PaltielKlubbløs146444
Astri RogstadFossum IF77360
Merete RørvikLillomarka OL204205
Karen Nettum SanneLillomarka OL186283
Kjersti ThoStabæk IF87562

Annonser

IOF Eventor