Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til tour de glåmdal/klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: tour de glåmdal/klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 20 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

N-LØYPE (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AamodtOdal OL - Orientering213363
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204723
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Ragnar LandeEidskog OL401122
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633
Emil SkytterenGrue IL191270
Arne SørliEidskog OL176000
Synne SørliEidskog OL412987

H-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114

17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AamodtOdal OL - Orientering11447
Berit DalheimLunderseter IL127276
Heidi LohneOdal OL - Orientering204555
Eli SeigerudLunderseter IL193020
Gunnar SætherEidskog OL81000
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

H-16AB (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sondre SkytterenGrue IL191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

D-16AB (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OL173253

H17-AB (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Leif BillingsøEidskog OL175999
Oddvar GravingenGrue IL89078
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770
Martin SkytterenGrue IL145194
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Stig WiestVang OL129578

D17-AB (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Emma FalchEidskog OL86828
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK198614

A-LANG (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe BergersenEidskog OL67775
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK198580
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Eivind LandeEidskog OL176001
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Inge Brenden SeigerudLunderseter IL151425
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

Annonser

IOF Eventor