Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

N-open (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfinn BjergaVikebygd IL185480
Sverre Steinar BjergaVikebygd IL209426
Harald Solheim EideOdda OL206068
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Rannveig Oma LøyningOdda OL206062
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering212786
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering225629
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Marius RøddeGanddal IL211906
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb79813
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223991
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Heine Tjoflot NesVikebygd IL

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223924
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elèn Tjoflot NesVikebygd IL
Stina Tjoflot NesVikebygd IL

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL144711
Linda RykkjeStord Orientering100200
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein KristesenOdda OL206056

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb180485
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb220783

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Solheim EideOdda OL192098
Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering208024
Jonas Sjo BjergaVikebygd IL185483

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb224153
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb214811
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Stian RykkjeStord Orientering207688

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar EideOdda OL192478
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb84723
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering203508
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb187322

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Kjetil FiskåSveio OL - Orientering221413
Trond LamarkGanddal IL184425
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering195823
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Otte OmdalGanddal IL185860
Kjetil RønhovdeOdda OL80640
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering411515
Eivind TokheimOdda OL178387

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Bjarne GimreGanddal IL165888
Harald OftedalFreidig195820
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb165252
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Kjell SvihusGanddal IL160982
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Harald WesterheimFitjar IL79131

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag400354

D 19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britt Kari LegårdOdda OL80629
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

H 19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

B-open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Arve LøyningOdda OL206005
Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering203475
Åshild OmaOdda OL96297
Arild SvihusGanddal IL206298
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb225254

A-open (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Ida Solheim EideOdda OL178265

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvald KristensenOdda OL206554

Annonser

IOF Eventor