Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Langdistanse Hegrestadbakkane

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Langdistanse Hegrestadbakkane
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 29 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb172991
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ida MonsenEgersund OK38983
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb171961
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Thomas HadlandEgersund OK209916
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tor BrekkenGanddal IL197768
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Geir HusdalTIF Viking62992
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

H17-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Morten FredhMåren OK208419
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560

D17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147

B-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK195889
Hilde HetlandEgersund OK
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

H17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

Annonser

IOF Eventor